Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na pátek: Berani se přesvědčí o osudu, Pannám zlepší tajemná osoba den

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily! Právě dnes vstupuje nejen Slunce do Vah, ale také nastává podzimní rovnodennost. Energie jsou tak zesíleny a máte šanci splnit si tajná přání. Co čeká v pátek 23. 9. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V lásce se vám teď opravdu daří! Partner vám vyjádří city přesně tak, jak je chcete slyšet. Nějaké to ujištění už opravdu potřebujete. Jinak byste šli brzy o dům dál. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud se dnes stanete obětí konfliktu, dejte si pozor, ať si zachováte svou úroveň a nesnižujte se na tu, kterou odsuzujete. Jste jedineční a v tom je vaše krása. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Věříte, že všechno, co vám přichází do života, má svůj důvod? Možná máte pocit, že se teď kolem vás dějí divné věci, které mění váš pohled na některé lidi, je to tak ale v pořádku. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

S partnerem se teď na ničem neshodnete. Důležité je, zda pokaždé, co se na něj podíváte, najdete důvody, proč byste se do něj zamilovali zas a znovu. Pak není žádná obava na místě. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Potřebujete vedle sebe někoho, kdo vám bude opravdu rozumět a nedovolí, abyste se někdy víc podceňovali. Štěstí byste už brzy měli najít v nové lásce, která vám přinese silný životní impulz. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Každý potřebujeme v životě své místo, ačkoliv někdy nepřiznáme, že je nám tak trochu smutno. Přesně s těmito pocity budete dnes bojovat. Nebojte se být šťastným člověkem, nepovede k tomu těžká cesta. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Neřešte dnes svoje tělo a každý jeho nedostatek. Uvědomte si, co všechno dokázalo, kam vás vede po dvou nohou, dovoluje vám jíst, máte ruce, oči, sluch… Proč se trestáte, když se se máte za co chválit? V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes vám zlepší den osoba, do které byste to nikdy dřív neřekli! Až se vrátíte večer domů a ulehnete do postele, zaposlouchejte se do ticha kolem vás. Myšlenka, která k vám přijde, bude důležitá. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nepřemýšlejte neustále nad tím, že by váš život mohl být lepší. Uvažujte, jak ho zlepšit můžete! Možnosti máte na dosah, jen požádat vesmír o vedení, které se vám už několikrát nabízelo. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vězte, že vám někdo z vašich kolegů připraví výbornou radu, která vás může hodně posunout. Není nic, co by vám teď překáželo v úspěchu. To jen nevidíte, co je vám k dispozici. V galerii najdete, co vás potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Oporu najdete hlavně v rodině, přátelé budou tentokrát na druhé koleji. Uvědomte si, jaké štěstí kolem sebe máte, a nepokoušejte pořád, co vaši blízcí vydrží. Mohli byste se spálit. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dneska někomu opravdu zlepšíte náladu! Zjistíte, že peníze nejsou všechno. To ještě neznamená, že vám život neusnadňují tak jako každému. Brzy však najdete své pravé já. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy