Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na pátek: Berani hýří postelovou energií, Blížence pokouší nevěra

Jak se kdo líbá?
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Na konci pracovního týdne nám doznívá energie úplňku, která je vášnivá a chtivá. Není překvapením, že někteří se ocitnou v milostném trojúhelníku nebo budou mít sklon k nevěrám. Už víte, co čeká v pátek 25. 6. 2021 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři, co to zase vyvádíte? Ty vaše emoce jsou absolutně mimo vaši kontrolu. Mohlo by vás to stát klidnou domácnost. Dejte tam zpátečku! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Na jednu věc stále zapomínáte. Hledáte kolem sebe ten nejatraktivnější protějšek, ale to, co je uvnitř srdce, nemusí mít s vnějškem nic společného. V galerii najdete váš dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Včerejší úplněk s sebou přinesl sexuální energii, která u vás přetrvává i dnes. Můžete si tak užít pořádně žhavý začátek víkendu! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pozor na vaše zdraví! Rozhodně se ke svému tělu nechováte tak, jak by si zasloužilo. Mohlo by to však znamenat pořádné problémy. V galerii najdete, co vás dnes naopak potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pozor na nevěru! Máte v sobě obrovskou energii vášně a erotiky, která se hlásí o slovo. Největší zájem projevujete však směrem k jednomu ze svých kolegů, nikoli partnerovi. Váš dnešní tip najdete v galerii.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zajímejte se více o ostatní. Poslouchejte je a skutečně jim věnujte pozornost. Nemusíte být vždy středem zájmu. Nikdo nemá rád egoisty. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nic není v životě stálé. I ty nejstabilnější jistoty se mohou ze dne na den změnit. Pokud procházíte procesem změn, naučte se je přijímat s odvahou. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Na konci pracovního týdne vás může překvapit kolega, který nesplnil, co měl. Na to jste se však spoléhali, a tak si užijete i v ten pátek trochu dramatu. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Neobětujte psychickou pohodu, abyste se zavděčili ostatním. Stůjte si za svým názorem a dejte najevo, když se vám něco nelíbí. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Čeká vás polibek snů! Někdo vám natolik zamotá hlavu, že na něj budete myslet ještě dlouhé dny. Tohle bude vážně stát za to… V galerii najdete, na co dalšího se dnes těšit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Naučili jste se omlouvat, to je obdivuhodná vlastnost! Dnes se vám to bude hodit. V hádce s partnerem to dost přeženete. Omluva bude na místě. Páteční tip najdete v galerii.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Měli byste do svého dne zavést rutinu. Vstávat pravidelně, chodit spát včas. Extrémně vám kolísá energie a přes den nezvládáte tolik, co dřív. V galerii najdete, na co dnes nezapomenout!

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy