Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na pátek 9. 6. 2023: Váhy by si měly dopřát čas pro sebe. Pannám se bude dařit, má to ale háček

Horoskop na dnešní den pátek 9. června: Váhy by si měly dopřát čas pro sebe. Pannám se bude dařit, má to ale háček
Zdroj: Profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 9. 6. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop upozorňuje, ať nezapomínáte, že povinnosti za vás opravdu nikdo nevyřídí. Jestli budete všechno stále odkládat, brzy vám to přeroste přes hlavu. Na večer čekejte překvapení.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Oplýváte sebejistotou a hýříte samými úsměvy. Snažte se, aby vám to vydrželo co nejdéle, vyplatí se vám to. Připravte se, že zažijete překvapivou situaci. Nemějte ale žádné obavy, potěší vás to.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nějak vám docházejí síly a nejspíš máte málo energie, a tak to s ničím zbytečně nepřehánějte. Nejspíš vás nakonec ale dobijí projevy přízně od lidí, od kterých byste to ani nečekali.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Snažte se co nejvíce soustředit a jít kupředu za svými cíli. Držení se stranou už bylo dost, zasloužíte si mnohem více, jen vás nějak brzdí strach. Dejte přednost tomu, co je ve vašem zájmu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Snažte se myslet více na druhé než jen na sebe. Obrátí se na vás někdo s prosbou o pomoc, a tak ho neodbuďte. Stanovte si neodkladné priority, které musíte splnit, pak už se ale věnujte relaxaci.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vyřiďte co nejrychleji neodkladné povinnosti a zkuste pozvat přátele na netradiční večírek. Hvězdy říkají, že vás taková spontánní záležitost nabije přesně tak, jak to zrovna potřebujete.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Můžete se těšit na milé překvapení od své drahé polovičky. Nezapomeňte se jí rovněž odvděčit, vždyť moc dobře víte, po čem touží. Pokud jste single, vyrazte do společnosti – a možná ráno už single nebudete.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop prozrazuje, že se všechno bude vyvíjet příznivě, když se budete umět pořádně soustředit. Nenechte se ničím rozptylovat, možná se pak dočkáte zasloužené odměny.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Snažte se o sebe více pečovat. Dopřejte si masáž a myslete také na pohyb. Co třeba navštívit plavecký bazén? Nepřeceňujte však své síly, aby vám ještě zbyla energie na večerní zábavu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si tento den pozor, abyste nepřestřelili. To při vašich sklonech k přímému jednání sice nikoho nepřekvapí, nicméně možné jsou i úrazy, a tak si dejte pozor na předvádění se a přílišné pití alkoholu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop říká, ať se snažíte o nadhled nad problémy ostatních. Klidně můžete vyjádřit svůj pohled na danou situaci, ale zvolte poněkud citlivější formu. I slova mohou ranit hluboko.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, abyste se věnovali především rodině. Pokud se vyskytnou menší problémy, nijak zvlášť jejich řešení neprožívejte. Nenechte si ničím a nikým pokazit pohodovou atmosféru.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy