Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Denní horoskop na pátek 29. 9. 2023: Rybám hrozí tvrdý pád, Blíženci se naopak dočkají radostných návrhů

Milostné vzplanutí
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 29. 9. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop prozrazuje, že když si budete vyčítat všechno, co jste v uplynulých dnech nestihli, dostanete se jen do většího stresu. Začněte se radovat i z malých úspěchů, vždyť vy to v pohodě doženete.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ačkoli se momentálně cítíte neohrožení, neměli byste před ostatními tolik "machrovat", mohl by totiž přijít tvrdý pád. Zkuste si lépe promyslet svoje plány a vyvarujte se především neuvážených kroků.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy nabádají, ať neskrýváte to, co si doopravdy myslíte, za nějaké náznaky, jimž ostatní nemusejí přesně rozumět. Jestliže máte něco na srdci, řekněte to dotyčným lidem na rovinu, aby měli jasno.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop radí, abyste se snažili splnit všechno, co jste si předsevzali. Bylo by nezodpovědné, kdybyste nedodrželi sliby, které jste dali druhým lidem, zklamali byste je. A vás by to poté hodně mrzelo.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy prozrazují, že návrhy, které obdržíte, přijmete s radostí. Měli byste brát v úvahu připomínky od rodiny a blízkých přátel, radí vám s dobrým úmyslem a jejich postřehy vám mohou pomoci.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Myslete na to, že velká důvěřivost by se vám nemusela vyplatit ani v případě, že půjde o člověka, jehož znáte už dlouhou dobu. Buďte opatrní a nikomu mimo rodinu se nesvěřujte s osobními záležitostmi.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás nabádá, že když se nebude všechno odehrávat přesně podle vašich představ, abyste nebyli na ostatní nevrlí. Nemyslete na to a podnikněte raději něco, při čem se odreagujete.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dejte si pozor na falešnou osobu, jež se vyskytuje v blízkém okolí. Lidé, kteří vás dobře znají a mají vás rádi, se jejími řečmi naštěstí ovlivnit nenechají. Přesto se snažte zastavit pomluvy, které o vás šíří.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop nabádá, že byste měli ubrat na tempu, ačkoli se třeba i momentálně cítíte plní energie. Myslete i na relaxaci a nepřipouštějte si tolik problémy ostatních lidí, neboť vás to jen psychicky vyčerpává.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop radí, abyste se nebáli přiznat chybu a požádat o pomoc, když si sami nebudete vědět rady. Zatajením problému byste pouze všechno oddálili a vyřešení situace zkomplikovali.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dejte si tento den pozor na roztržitost, ať se vyvarujete chyb z nepozornosti. Snažte se naplánované úkoly dotáhnout do konce. Překonejte se i ve chvílích, kdy vám budou docházet síly, vaše úsilí bude stát za to.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Tento den se vám bude dařit skvěle, proto neváhejte a pusťte se hned do realizace svých plánů. Stojí při vás i vaši nejbližší, kteří vám jsou nejen oporou, ale budou vám rádi nápomocní, a tak toho využijte.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy