Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na pátek 26. 5. 2023: Vodnáře zasáhne posmutnělá nálada, Blíženci budou hýřit nápady

Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 26. 5. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Možná vás přepadne posmutnělá nálada. Nepodléhejte tomu a zkuste najít nějaký způsob, abyste se rozveselili. Neměli byste být hlavně sami. Zavolejte někomu blízkému a něco podnikněte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás nabádá, abyste se vyvarovali impulzivního jednání. Máte tendenci přepínat svoje síly, neměli byste zbytečně riskovat. Opatrní buďte při sportovních aktivitách. Adrenalinu se raději vyhněte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nezasahujte do ničeho, co se vás netýká. Místo řešení vlastních problémů máte tendenci starat se o druhé. Nevyřešilo by se nic, pouze by nastal konflikt, který by vám přerostl přes hlavu.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás varuje před přílišnou důvěřivostí. Někdo by se mohl snažit zneužít vaší ochoty a zadělali byste si na spoustu problémů. Pozor si dejte na nepřítele, který se tváří jako váš kamarád.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Máte tendenci chrlit jeden nápad za druhým. Chcete být originální a toužíte po nezávislosti. Nedovolíte nikomu, aby vám do toho mluvil. Měli byste myslet i na ostatní členy rodiny, ať jim to není líto.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Snažte se hledat inspiraci tam, kde by vás to dosud ani nenapadlo. Snažte se lépe vnímat lidi kolem sebe a popřemýšlejte, zda jsou k vám upřímní. Raději si lépe střežte svá tajemství.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás nabádá, abyste se na ostatní lidi kolem vás více usmívali. Udržujte si dobrou náladu a uvidíte, že jí brzy nakazíte i své okolí. S optimismem se vám podaří všechno, co si jen budete přát.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Čekejte příjemný den. Chopte se všech příležitostí, které se vám naskytnou, zužitkujte je ve svůj prospěch. Se svými nejbližšími naplánujte dobrodružný výlet, budete se bavit výtečně.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vás nabádají, ať program přizpůsobíte svému poněkud unavenějšímu organismu, zejména pokud se chcete vydat někam ven. Dopřejte si nejprve dostatek odpočinku k načerpání potřebné energie.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Neslibujte nic, co pak nezvládnete splnit. Neplánujte si přesný program. Vaši nejbližší mají zcela jiné záměry, měli byste se jim tentokrát přizpůsobit. Využijte tento den k rodinným setkáním.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Buďte opatrní, máte tendenci být přehnaně důvěřiví. Čekalo by vás pak jen bolestné zklamání. Pokud vám bude někdo lichotit, ačkoli to máte tak rádi, ještě to nemusí znamenat, že to myslí upřímně.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás upozorňuje, ať počítáte s tím, že se všechno nebude odehrávat podle vašich plánů. Jakmile se přestanete konečně rozčilovat, pochopíte, že každá záležitost má svůj důvod i čas.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy