Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na pátek 24. 3. 2023: Vodnáře čeká překvapení, Berani vyrazí na flám

Britští vědci, v čele s profesorem Davidem Nuttem, vyvinuli alkohol, ze kterého vám nebude ráno špatně.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 24. 3. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den vám přinese šťastné náhody i překvapující setkání, hlavně neseďte doma. Poslouchejte dobře svou intuici, šiřte veselou náladu a snažte se být originální.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Snažte se myslet optimisticky, radujte se ze života a užívejte si tento den. Vytáhněte přátele za sportovními aktivitami nebo na výlet a dobře se bavte. Po alkoholu raději nesahejte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Podle horoskopu si běžte zasportovat, ať si pročistíte hlavu a uděláte něco pro své zdraví. Večer si se svými přáteli vyrazte za zábavou, zažijete plno legrace. A nějaká sklenička navíc nebude na škodu.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento den bude přát společenským akcím i výletům. Nezapomeňte si vzít s sebou fotoaparát či kameru. Na večer zorganizujte posezení s přáteli, uvařte něco dobrého a užijte si pohodový čas.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Přijměte pozvání na oslavu či uspořádejte sami večerní posezení pro své blízké. Myslete i na své starší příbuzné a snažte se jim pozorně naslouchat, myslí to s vámi dobře.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop říká, abyste alespoň část tohoto dne využili k návštěvě příbuzných. Po cestě navštivte s rodinou zajímavou památku nebo výstavu. Poseďte společně v cukrárně a odměňte se nějakou dobrotou.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Čekejte pohodový den. Vyrazte si se svými blízkými na výlet po krásách naší země, nemusíte nikam daleko, stačí v okolí. Bavte se, relaxujte při sportovních aktivitách.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud máte v plánu domácí práce, bude se vám dařit skvěle, vše zvládnete k naprosté spokojenosti. Zase to ale s těmi pracovními aktivitami nepřehánějte, myslete i na relaxaci.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tento den budete mít šťastnou ruku při nákupech. Pořiďte si něco pěkného na sebe, módní doplněk nebo boty z aktuální kolekce. Pamatujte i na své blízké a potěšte je maličkostí.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento den je vhodný na to, abyste si se svou drahou polovičkou v klidu popovídali o věcech, které vás již delší dobu trápí. Neustálým odkládáním tohoto rozhovoru nic nevyřešíte, ba naopak.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Čekejte příjemný den. Skvělou náladu si nenechte ničím a nikým pokazit. Ani lidmi, kteří se plácají v hromadě problémů a vždy se vinu snaží svést na druhé a chybu nikdy nehledají u sebe.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Váš horoskop přeje sportovním aktivitám. Někdo z rodiny se vás ale bude snažit svést k nákupům. Nebojte se, stihnete všechno. Kupte si něco pěkného na sebe a pak hurá za sportem.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy