Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na pátek 23. 2. 2024: Vodnáři řeší svoje chyby, Býci musí volit slova

Denní horoskop na pátek 23. 2. 2024: Vodnáři řeší svoje chyby, Býci musí volit slova
Zdroj: Profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 23. 2. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se snažili být užiteční. Myslete více na ty lidi, kteří právě potřebují vaši pomoc. Buďte tolerantnější a zbytečně nikoho nekritizujte. Uvědomte si, že i vy máte svoje chyby.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ani se nemusíte do ničeho nutit a máte chuť pouštět se do nových aktivit, s nimiž budete slavit úspěchy. Využijte proto všech příležitostí v tomto čase, který je vám příznivě nakloněný.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy říkají, ať pamatujete na důslednost a zodpovědnost. Vyplatí se vám to, úspěchu pak bude přáno. Postupujte krok za krokem a snažte se dotáhnout všechny naplánované úkoly ku zdárnému konci.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Připravte tento den na menší nepříjemnosti, které mohou nastat. Pokud neztratíte trpělivost, vyřešíte všechno nakonec v poklidu. Opatrně volte slova, ať ještě neřeknete něco, co by celou situaci zhoršilo.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Nemějte obavy pustit se i do těch náročnějších projektů. Všechno zvládnete v pohodě a bez větší námahy. Nevyhýbejte se ani společenskému životu, nejenže získáte užitečné kontakty, ještě se výborně pobavíte.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která se vyhýbají bílým plášťům


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Měli byste počítat s různými nástrahami a překážkami. Při jejich překonávání buďte odhodlaní a trpěliví. Zkuste také popřemýšlet, proč se k vám někteří lidé chovají odměřeněji, než tomu bylo dříve.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

I když vás to láká, nevyhýbejte se svým povinnostem. Splňte si nejprve všechno, co je třeba, abyste měli čisté svědomí a klid. Pak už se můžete věnovat všem dobrodružstvím, po nichž tolik prahnete.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Počítejte s tím, že narazíte na několik konfliktů, snažte si v klidu prosadit své názory. Nenechejte se dotlačit do něčeho, co nechcete. Nedejte se snadno přesvědčit tím, co bude hlásat protistrana.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud vás přepadne chmurná nálada, snažte se udělat všechno pro to, abyste jí nepodlehli. Nezůstávejte sami, běžte se bavit do společnosti. Obklopte se věcmi a lidmi, které máte nejraději.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy vás nabádají, ať to nepřeháníte s náročnými aktivitami. Raději si tento den dopřejte relaxaci, ideálně v přírodě. Potřebujete dobít baterky. Odpočinek vám vrátí i dobrou náladu, kterou aktuálně postrádáte.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Snažte se urovnat malicherný spor, který vedete se sousedy. Nepodléhejte strachům z nejisté budoucnosti, raději přidejte na průbojnosti a začněte se naplno věnovat konkrétním plánům.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Můžete očekávat zajímavou nabídku, kterou rozhodně neodmítejte. Spolehněte se na vlastní rozum a přidejte na rozhodnosti. Pro svůj klid zvažte možné alternativy a všechna pro a proti.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy