Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Denní horoskop na pátek 21. 6. 2024: Berani by si měli naordinovat odpočinek, Štíři budou překypovat nápady

Denní horoskop na pátek 21. 6. 2024: Berani by si měli naordinovat odpočinek, Štíři budou překypovat nápady
Zdroj: pixabay.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 21. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V tento den máte tendenci dělat všechno jen na půl, aby se prostě neřeklo. To však není rozumné řešení, pokud jste se k něčemu zavázali. Jestli nechcete ostatní zklamat, měli byste se překonat.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Horoskop vám přeje zejména v oblasti vztahů. Nikde žádný temný mráček a je ideální čas plánovat dovolenou či výlet. Vyjasněte si představy o budoucnosti a nebuďte tvrdohlaví jen z důvodu posledního slova.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud máte povinnosti, rychle je odbavte a pak si užívejte jen podle svých představ. Jestliže si na vás příbuzní budou dělat nároky, citlivě je odmítněte s tím, že už máte domluvený program.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud máte pocit, že vaši nejbližší neumí všechno to, co pro ně děláte, pořádně ocenit, tak s nimi o tom pohovořte, že vás jejich chování mrzí. Hlavně jim nic nevyčítejte. Připravte si rozumné argumenty.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hvězdy vás nabádají, abyste povinnosti vyřešili co nejdříve a pak už se jen věnovali odpočinku. Při drobné rozepři s někým z rodiny se snažte pro klid všech dosáhnout kompromisu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Hvězdy prozrazují, že masáž krku a zad vám udělá dobře. Běžte si zaplavat do bazénu, projděte se na čerstvém vzduchu, vyhýbejte se místům, která nemáte rádi. K večeru se dostaví nečekaná návštěva.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Buďte obezřetnější. Spoléhejte se na vlastní rozum, ať nepodlehnete svodům lidí, kteří to s vámi nemyslí nejlépe. Je to čistě na vás, zda tomu odoláte. Následky si ponesete též vy a nikdo jiný.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Hvězdy vás nabádají, abyste si z veškerých nových informací a situací vzali ponaučení, které už brzy zužitkujete. Tyto zkušenosti se vám budou hodit i do osobního života a ocení je celá vaše rodina.


Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Horoskop říká, ať se snažíte více relaxovat. Ačkoliv je vám rodina velikou oporou, její trpělivost není nekonečná. Měli byste zaujmout pozitivnější přístup a častěji se radovat ze života.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Horoskop říká, ať začnete chystat nové projekty, máte spoustu zajímavých nápadů. Pozor si jen dejte, ať neulétnete moc do fantazie. Naštěstí bude poblíž někdo, kdo vás zase vrátí zpátky na zem.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Horoskop prozrazuje, že se necháte snadno vyprovokovat. Dejte si na to pozor a nevynášejte unáhlené soudy, jichž můžete později litovat. Nepokoušejte se ostatní přesvědčit o své pravdě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, abyste se nevymlouvali a vyslechli jistou osobu, která vás požádá o rozhovor. Každý si zaslouží druhou šanci, i když vás kdysi zklamal, momentálně může být všechno jinak.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy