Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Denní horoskop na pátek 21. 4. 2023: Střelce čekají povinnosti, Ryby možné konflikty

práce, žena
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 21. 4. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den vás nabádá, abyste se snažili udržet svoje emoce pod kontrolou, atmosféra nebude nejklidnější. Zajděte si do plaveckého bazénu, dobře vám udělají bylinné koupele a masáže.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Věnujte se svým nejbližším, co to jen půjde. Udělejte si krásné odpoledne, zajděte si do oblíbené restaurace, vyrazte na trh a večer třeba do kina. Vyhýbejte se rozhovorům, kde tušíte možný konflikt.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Mějte tento den oči otevřené. Můžete se dočkat šťastných náhod a překvapujících setkání. Snažte se být co nejvíce originální, vyplatí se vám to především u nákupů a investic.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento den si dejte pozor na přílišnou důvěřivost. Poslední dobou jste na sobě tvrdě pracovali a zasloužíte si uznání, proto se nenechejte nikým ohrozit. Posilujte imunitu, aby se vás nepostihla nemoc.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vás nabádá, abyste se snažili urovnat veškeré spory a nedorozumění, co máte s některými lidmi v okolí. Nepodléhejte strachům z nejisté budoucnosti, raději se začněte věnovat konkrétním plánům.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Připravte se na proměnlivou náladu lidí ve vašem okolí. Zkuste se nad to povznést a nenechte se tím nijak ovlivnit. Všímejte si pouze svých věcí a snažte se dokončit všechny rozdělané věci.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop prozrazuje, že veškeré činnosti zvládnete výtečně a dočkáte se uznání i ze strany svého blízkého okolí. Konečně snad zvolníte a v klidu se pak můžete zaměřit i na zábavu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud vám v tento den jistý člověk svěří důležitý úkol, dejte si záležet na tom, ať ho nezklamete, zodpovědnost je na místě. Připravte se na to, že doma budete muset projevit notnou dávku tolerance.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tento den bude mimořádně příznivý, když se nenecháte nikým a ničím vyvést z míry. Nemějte obavy z nových povinností, které vás čekají v práci. Berte je jako výzvu a ukažte ostatním lidem, že to zvládnete.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, že jestli chcete, aby vás ostatní respektovali, měli byste se podle toho chovat. Když neustále měníte názory, pak se nemůžete divit, že vás mnozí neberou vážně.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Připravte se na to, že vás čeká spousta povinností. Vyhněte se chybám z nesoustředěnosti, znamenalo by to další práci navíc. Pozor si dejte na investice, o kterých máte pochybnosti.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Držte se v tento den svých zaběhnutých pravidel, máte totiž tendenci riskovat. Nenechte se k hazardnímu chování přemluvit ani člověkem, který vás dosud nezklamal, mohli byste hodně ztratit.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy