Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Denní horoskop na pátek 2. 6. 2023: Ryby čeká nemilé překvapení, Blížence stres

Denní horoskop na pátek 2. 6. 2023: Ryby čeká nemilé překvapení, Blížence stres
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 2. 6. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Podle horoskopu byste mohli pozvat na návštěvu svoje přátele a překvapit je kulinářskou specialitkou. Atmosféra bude příjemná, tak si zajděte někam za kulturou. Co třeba navštívit kino nebo koncert?

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Můžete očekávat, že se od svých nejbližších dozvíte něco, co vás nemile překvapí. Mějte na paměti, že výčitky nic nevyřeší, raději společně v klidu proberte všechny možnosti nápravy.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Můžete se těšit na překvapení od svých nejbližších. Zajeďte na návštěvu za příbuznými, které jste už déle neviděli. Dařit se vám bude také v kreativních činnostech. Co takhle namalovat obraz? Nebo složit puzzle?

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Máte sklony neustále myslet jen na negativní aspekty svého života a povinnosti. Jestli nechcete být neustále ve stresu, tak byste toto měli změnit. Žijete přeci jen jednou a ztracené chvíle již nevrátíte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Jestli se chcete pustit do velkého úklidu, všechno zvládnete k naprosté spokojenosti. Zase to však s těmi pracovními aktivitami tolik nepřehánějte, nestresujte se a myslete i na relaxaci.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Nejspíš vás ovládne humor a pohodová nálada, díky čemuž zapomenete na starosti i na nedořešené pracovní záležitosti. Užijte si společné chvíle se svými přáteli a vyrazte večer do společnosti.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vám rádi, ať nejste sami proti sobě. Jestli budete tvrdošíjně odmítat jakékoli uznání, když vás chce někdo potěšit, je to jen vaše škoda. Nemusíte být tak podezřívaví a hned si myslet, že je to z provinilosti.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nemějte obavy více improvizovat a buďte spontánnější. Uvidíte, že vaše okolí to ocení. Využijte vhodnou chvíli na získání osoby, která je vám sympatická. Nestyďte se a projevte své city naplno.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Podle horoskopu byste si měli tento den pořádně užít. Čekejte radostné zprávy a nezapomeňte se o ně podělit také se svými blízkými. Nikoho neobtěžujte řečmi o práci, vyrazte raději někam za zábavou.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop prozrazuje, že se můžete těšit na příjemné setkání s přáteli. Dozvíte se zprávy, na které jste už nějaký čas čekali. Snažte se prozatím udržet tajemství ohledně toho, co uslyšíte.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Můžete očekávat pohodový den. Ať zvolíte, co jen budete chtít, bude se vám dařit. Zaměřte se spíše na relaxaci, i když vás budou čekat nějaké neodkladné povinnosti, zase to s nimi nepřehánějte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop říká, abyste nezaháleli. Buďte co nejvíce aktivní a komunikativní. Energičtější přístup vám pomůže k prosazení toho, co právě potřebujete. Sportovní aktivity vám rovněž prospějí.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy