Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Denní horoskop na pátek 19. 5. 2023: Vodnáře čeká kritika, Ryby padají vyčerpáním

Po záchvatu může zůstat třes, pocity napětí nebo vyčerpání, někdy postižený pociťuje uvolnění až letargii.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 19. 5. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Berte v potaz kritiku od ostatních lidí, ačkoliv se vám jejich názory nebudou zrovna líbit. Jenže ti, kteří mají odstup, mnohdy vidí víc. Tentokrát se vám vyplatí, když si jejich připomínky vezmete k srdci.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vám radí, abyste se při vyčerpanosti, kterou už pomalu nezvládáte, svěřili někomu blízkému. Uleví se vám a dostanete i užitečné rady, jak se z toho začarovaného kruhu dostat brzy ven.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nemyslete stále jen na povinnosti a užijte si i trochu zábavy. Je čas se trochu rozptýlit, a tak naplánujte setkání se svými přáteli. Zajděte si někam, kde se cítíte dobře, o zábavu nouze nebude.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Povinnosti splňte tento den co nejdříve a čas pak věnujte jak sobě, tak svým přátelům. Nemáme na mysli nějaké lenošení, vyrazte za sportem a na večer naplánujte nějakou tu kulturu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Je sice chvályhodné, že se snažíte pomáhat všem lidem okolo vás, ale na sebe jaksi stále zapomínáte. Udělejte tedy jen to nejnutnější a koukejte si zase jednou naordinovat pořádnou relaxaci.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Snažte se o sebe více pečovat. Dopřejte si nějakou tu masáž a myslete i na pohyb, co třeba navštívit plavecký bazén? Nepřeceňujte ale své síly, aby vám ještě zbyla energie na večerní zábavu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Připravte se tento den na menší nepříjemnosti, které mohou nastat. Pokud neztratíte trpělivost, vyřešíte všechno nakonec v poklidu. Opatrně volte slova, ať ještě neřeknete něco, co by celou situaci zhoršilo.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Po náročnějších dnech vás přepadla vyčerpanost. Nezapomínejte, že i vy máte nárok na porozumění od ostatních, proto se teď pro změnu nechejte rozmazlovat a ničeho se ani nedotkněte.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop nabádá, abyste se vyvarovali impulzivního jednání. Máte tendenci přepínat své síly, neměli byste zbytečně riskovat. Opatrní buďte jak při sportovních aktivitách, tak za volantem.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop prozrazuje, že se vám bude dařit především v diplomatických vztazích. Hapruje to ale v soukromí. Popřemýšlejte nad svými postoji, zdali náhodou není na vině vaše tvrdohlavost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den je vhodný na to, abyste si se svou drahou polovičkou v klidu popovídali o věcech, které vás již delší dobu trápí. Neustálým odkládáním tohoto rozhovoru nic nevyřešíte, ba právě naopak.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Věnujte se především rodině. Proberte všechno důležité, na co v poslední době nebyl čas. Vyříkejte si drobná nedorozumění, komunikace bude velice důležitá. Máte šanci, že potřebné věci vyřešíte v klidu.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy