Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na pátek 19. 4. 2024: Panny propadají zoufalství, Blížencům haprují vztahy

Bude třeba najít kompromis.
Zdroj: Freepik
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 19. 4. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy prozrazují, že zvládnete všechno v termínu dokončit, nemusíte mít tedy žádné obavy z průtahů. Proberte se svými blízkými společné plány a večer se vyrazte bavit někam do společnosti.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V tento den se zbytečně nepřepínejte, ať nejste úplně vyčerpaní. Potřebujete spíše vysadit a relaxovat, ideálně někde v přírodě. Zaúkolujte i rodinu, nemusí všechno přece ležet pouze na vašich bedrech.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop říká, ať se věnujete svým blízkým a přátelům, které jste v poslední době nějak zanedbávali. Neotvírejte ale témata, na něž máte rozdílný názor, je zbytečné kazit si jinak pohodový den.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jestli se vám zdá, že se na vás navalila kupa povinností, kterou nestíháte, zapomeňte na to, že se jim budete věnovat na úkor odpočinku. Už jste toho udělali dost. Nastal čas na pořádný relax.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokuste se napravit některé pošramocené vztahy. Snažte se vyhnout konfliktnímu jednání a nebuďte zbytečně přecitlivělí. Kupte si něco hezkého do bytu a pamatujte s malým dárkem na své blízké.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která nikdy nepřestanou mluvit


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Připravte se na velkou dávku emocí. Kolem vás vládne napjatá atmosféra, měli byste se proto vyhýbat konfliktním situacím. Nebuďte vztahovační a věnujte čas raději třeba sportu.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud vám jistý člověk svěří důležitý úkol, dejte si záležet na tom, ať ho nezklamete, zodpovědnost je na místě. Připravte se na to, že v soukromí budete muset projevit notnou dávku tolerance.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nepropadejte zoufalství, i když se vám něco nepodaří. Poučte se z toho do budoucna, příště už si budete dávat pozor. Upřímně se omluvte, nasaďte milý úsměv a jistě vám bude všechno odpuštěno.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás upozorňuje, že byste zřejmě měli slevit z požadavků na své blízké. Zkuste přehodnotit, zda některé vaše nároky nejsou přehnané. Vyjádřit by se měli hlavně i ti, jichž se to dotýká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, abyste se vyvarovali impulzivního jednání. Máte tendenci přepínat svoje síly, neměli byste zbytečně riskovat. Opatrní buďte při sportovních aktivitách. Adrenalinu se raději vyhněte.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop vás nabádá, abyste netahali city do formálních vztahů. A platí to samozřejmě i naopak. Někdy se zkrátka musíte rozhodnout pro jednu věc a všechno ostatní na nezbytný čas vypustit z hlavy.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zamyslete se nad tím, proč se vám v některých záležitostech stále nedaří. Pátrejte, v čem spočívá ten zásadní problém. Zkušeností máte přece dostatek, tak už si neškoďte a jděte vytrvale za svým cílem.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy