Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na pátek 16. 6. 2023: Vodnáře čeká těžké rozhodnutí, Ryby zajímavá nabídka

„Páry v úspěšných vztazích dělají při řešení problémů aktivnější rozhodnutí, aby neponechaly žádný záznam křivd,“ vysvětluje doktor Walfish.
Zdroj: Pixabay.com
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 16. 6. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Budete mít více energie, což vám pomůže dotáhnout do konce i náročnější úkoly. Je čas na zásadní rozhodnutí. Už delší dobu se trápíte, že se nedokážete rozhoupat. Teď k tomu bude vhodná příležitost.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Můžete očekávat zajímavou nabídku, kterou rozhodně neodmítejte. Spolehněte se na vlastní rozum a přidejte na rozhodnosti. Ale raději dobře zvažte možné alternativy a všechna pro a proti.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte v plánu prosadit něco důležitého, držte se však při zemi. Musíte nejprve přesvědčit své okolí, že to máte promyšlené. Snažte se o problémech diskutovat a mít připravené pádné argumenty.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Měli byste se soustředit na praktické věci a organizování. Třeba dovolené. Už víte, kam vyrazíte? Vyvarujte se riskování a neuvážených transakcí. Den bude přát také nakupování.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vám radí, abyste dbali na disciplínu. Buďte vytrvalí a pracovití. Pamatujte, že nic nedostanete zadarmo. To, co jste zaseli, budete také sklízet. Vyvarujte se pomluvám. Vrátilo by se vám to.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Hvězdy radí, ať se snažíte využít svých organizačních dovedností. Můžete také zkusit předávat zkušenosti lidem ve vašem okolí. Navrhněte doma změny, o kterých přemýšlíte. A počkejte si na názor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás nabádá, abyste se věnovali zlepšování fyzičky, odreagujete se a přijdete na veselejší myšlenky. Nenechte si zkazit náladu od věčně zamračených osob, radši se jim rovnou vyhněte.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dejte pozor na pomluvy, které se kolem vás začínají šířit. Nedovolte, aby závist narušila vaše dosud bezproblémové vztahy s druhými. Dejte všem jasně najevo, co si o tom myslíte, rázně to utněte.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jestli vám dochází energie, musíte se taky na chvíli zastavit. Nemůžete se stále přizpůsobovat druhým. Předně si odpočiňte a načerpejte nové síly, jinak se budete trápit i v dalších dnech.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Neměli byste to přehánět s aktivitami, ať nejste úplně vyčerpaní. Nemusí se pořád něco dít. Potřebujete spíše vysadit a odpočívat. Pověřte úkoly rodinu, nemusí přece všechno ležet jen na vás.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud to půjde, věnujte se odpočinku a relaxaci. Povinnosti zkuste odsunout stranou. Opatrní buďte především v komunikaci se svými nejbližšími, jinak hrozí, že se chytnete kvůli nějaké malichernosti.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Snažte se o sebe více pečovat. Dopřejte si masáž nebo saunu a myslete rovněž na pohyb, co třeba navštívit bazén? Při drobné rozepři se svými blízkými se pokuste dosáhnout kompromisu.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy