Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Denní horoskop na pátek 14. 6. 2024: Býky čeká trápení, Štíry zavalí povinnosti

Denní horoskop na pátek 14. 6. 2024: Býky čeká trápení, Štíry zavalí povinnosti
Zdroj: Pixabay.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 14. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dejte si pozor na přehnanou otevřenost vůči lidem, které tak dlouho neznáte, i když jsou vám od pohledu sympatičtí. Nemusí to znamenat, že se jim dá úplně všechno věřit, ať se nespálíte.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Obvolejte své blízké přátele a vyrazte někam společně. Dobře víte, že byste měli zapracovat na zlepšování mezilidských vztahů, tohle bude výborná příležitost. Bude to prospěšné pro všechny.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Snažte se neuspěchat důležitá rozhodnutí, ať se nedopustíte fatální chyby. Raději se poraďte s někým, ke komu vzhlížíte a můžete mu také naprosto důvěřovat. Nepodepisujte smlouvy a dokumenty.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hvězdy prozrazují, že vás čeká trápení. Pokud se budete snažit, tak jej zvládnete snadno překonat a celou situaci ustojíte s přehledem a ještě stoupnete v očích ostatních. Jenom to bude stát trochu úsilí.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud máte v plánu změnit jisté věci, je třeba zapracovat na získání všech dostupných informací. Připravte se na to, že bez konfliktu se to neobejde. Věřte však, že výsledek vám to vynahradí.

Doporučené video: Tři znamení zvěrokruhu, která se často topí v sebelítosti


Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vaše nervozita a vnitřní napětí u vás můžou vyvolat větší zranitelnost a k tomu sklony k agresivitě. Neměli byste si zvedat sebevědomí povýšeným a nevstřícným chováním. Zkuste se vyhýbat konfliktním lidem.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Na obzoru se rýsuje něco, co by mohlo vzbudit vaše naděje, když budete dostatečně odvážní. Ovšem ještě předtím, než to půjde uskutečnit, musíte změnit přístup k některým lidem.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Hvězdy vás nabádají, abyste den využili k obchodním záležitostem, bude se vám v nich dařit. Dostanete šanci, které byste se měli chopit. Večer nezůstávejte doma, vyrazte někam za zábavou.


Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Tento den byste měli všechny povinnosti zvládnout celkem rychle, a tak budete mít dostatek času na aktivity v soukromém životě. Pokud vyrazíte za kulturou, litovat toho jistě nebudete, zábava bude skvělá.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nenechejte se zaskočit návalem povinností, raději se hned pusťte do jejich plnění. V budoucnu to ještě oceníte a ještě můžete všem, co na vás polehávají, ukázat, že je na vás spolehnutí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tento den byste se měli pořádně soustředit, vaše zbrklost by vás mohla dostat do pořádných potíží. Když budete dělat několik věcí najednou, pak se to negativně odrazí na jejich kvalitě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Horoskop prozrazuje, že překypujete energií a spoustou nápadů. Pokud narazíte na nějaký problém, vyřešte jej co nejdříve, abyste se mohli co nejdříve věnovat tomu, co máte rádi.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy