Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Denní horoskop na pátek 14. 4. 2023: Vodnáře čekají neshody, Štíry zase náhlé povinnosti

Hádky a neshody patří ke každému vztahu.
Zdroj: pexels.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 14. 4. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Určitě nečekejte poklidný den. V soukromém životě to vypadá na neshody a jedno nedorozumění za druhým. Držte se svého názoru a stůjte za svým slovem, ale reagujte co nejklidněji.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento den vás ovládne humor a pohodová nálada, díky čemuž zapomenete na starosti s nedořešenými pracovními záležitostmi. Užijte si společné chvíle se svými blízkými a třeba je vytáhněte na večeři.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, abyste si všímali svých nejbližších. Když jim budete lépe naslouchat, možná změníte názor v některých záležitostech. Vyrazte společně za kulturou a dobře se bavte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud se budete jen litovat, rozhodně se samo nic nevyřeší. Je potřeba, abyste se chovali rázněji. Pokud si nevíte s něčím rady, máte kolem sebe dost lidí, kteří vám ochotně pomohou.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dávejte si tento den pozor na tendenci k výbušnějšímu chování. Nesnažte se za každou cenu přesvědčit ostatní o své pravdě. Pokud je to možné, vyhýbejte se rozhovorům, kde tušíte možný konflikt.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás nabádá, abyste se vyvarovali impulzivního jednání. Máte tendenci přepínat své síly, neměli byste ale zbytečně riskovat. Opatrní buďte hlavně při pracovních činnostech a za volantem.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás varuje před bezhlavým utrácením tam, kde to není potřeba. Raději si dopředu v klidu rozmyslete, co a za kolik budete chtít pořídit. Věnujte také chvilku času rodině a svým přátelům.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Užijte si pohodový den a pokud možno zapomeňte na povinnosti. Analyzovat a plánovat můžete zase někdy příště. Spokojenost z vás přímo vyzařuje, tak se nebojte na svět pohlížet takto optimisticky častěji. Svědčí vám to.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vám radí, ať si připravíte velkou dávku tolerance, budete ji potřebovat. Připravte se na dramatické scény, snažte se atmosféru doma uklidnit. Co takhle večer deskových her, do kterého se všichni zapojí?

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zničehonic se mohou vyskytnout nenadálé povinnosti, které budete muset řešit a nějak zvládnout. Snažte se nedořešené záležitosti splnit co nejdříve, ať se můžete opět věnovat relaxaci.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Možná budete muset řešit nepříjemné záležitosti a problémy se na vás budou valit ze všech stran. Nepanikařte a dejte si záležet na perfektní organizaci, ať se v tom ještě víc nezamotáte.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vás nabádají, abyste nedělali unáhlené závěry, mohlo by vás to dostat do problémů. Pokud se vám některé nabídky nezdají, nechte si dostatek času na podrobnější prozkoumání.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy