Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na pátek 10. 3. 2023: Vodnáři chtějí na cesty, Střelce čeká překvapení

Denní horoskop na pátek 10. 3. 2023: Vodnáři chtějí na cesty, Střelce čeká překvapení
Zdroj: pixabay.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na pátek 10. 3. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zase se projevuje vaše cestovatelská nálada. Nejraději byste se hned sebrali a utekli od všeho rozdělaného pryč, nic neplánovali a projížděli místo za místem. Tak tu mapu pěkně odložte a vraťte se k vašim povinnostem.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Naplánujte pro své přátele, blízké či rodinku hezký výlet za krásami naší země. Vždyť je tu tolik pěkných míst. Sbalte tedy pro všechny svačinu, nahoďte batoh a užijte si pohodový den.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zbytečně neutrácejte. Nemusíte se přece vždycky blýsknout tou nejluxusnější restaurací, uvidíte, že v příjemné malé hospůdce na vás dýchne zase úplně jiná atmosféra, a ještě si popovídáte s milými lidmi.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Kdo chce kam, pomozme mu tam. Vy jste opravdu nepoučitelní, šlechetná gesta jsou sice hezká, ale když vidíte, že vám opakovaně někdo lže a vy mu stále dáváte další a další šanci, tak se nedivte, že se cítíte podvedení.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Měli byste pamatovat na děti, nejen na vaše, ale i na ty v blízkém okolí. Udělejte jim radost a vezměte je třeba do zoo. Naslouchejte jim, dozvíte se spousty věcí, o nichž jste neměli ani tušení.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jestli máte volno, ideálně si vyjeďte někam na výlet. Pokud máte pracovní povinnosti, buďte ostražití při finančních transakcích, lehce byste se mohli překlepnout a malér by byl na světě.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vypadá to, že se vám ozve někdo, s kým jste dávno ztratili kontakt. Budete se snažit dohnat ten promeškaný čas, hlavně si nic nevyčítejte, vše má své důvody a nikdy není na nic pozdě.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Jestli máte v plánu vzít si volno, dovolenou, uděláte jen dobře. Vaše tělo už si potřebuje odpočinout a nabrat jak fyzické, tak psychické síly. Večerní posezení s přáteli je pro vás to pravé ořechové.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Není dobré se přepínat, ale ani přejídat. Je na čase, abyste přehodnotili vaše stravovací návyky, jinak si zaděláváte na zdravotní potíže. Možná byste se měli objednat na preventivní lékařské prohlídky.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte chuť na adrenalinové zážitky. Budete úplně ve svém živlu a skvěle se bavit. Hvězdy vám jen radí, ať si dobře hlídáte své věci a nemáte pak náladu z báječného dne akorát pokaženou.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jestli jste si říkali, že už vás nemůže nic překvapit, tak to možná přehodnotíte. I přesto se nebraňte novým příležitostem, i kdybyste měli riskovat, že všechno dopadne jinak, než jste si to původně představovali.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, abyste se pokusili urovnat dlouhodobé spory, které máte s nějakým známým. Sami dobře víte, jak vás to uvnitř užírá, že se mnohdy ani nemůžete pořádně soustředit na svou práci.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy