Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na neděli: Vodnářům dochází energie, Lvi získají peníze

denní horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co pro vás hvězdy připravily na poslední den tohoto týdne? Někteří zjistí své limity, druzí naopak prozřou a začnou se snažit o své místo na Slunci. O co zabojujete v neděli 7. 8. 2022 právě vy?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Musíte si život lépe uspořádat. Pokud se neustále soustřeďujete jen na ostatní a na sebe zapomínáte, už brzy vám dojde energie, kterou jste chtěli dát do dobrodružství, jež vás čeká. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si dnes pozor, ať neutrácíte peníze, které jste ještě nevydělali. Brzy by vás totiž mrzelo, že jste se unáhlili. V lásce vám hvězdy naopak přejí, tak se nebojte myslet na své velké sny. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Někdy je lepší přiznat si, že jste šli celou dobu špatným směrem, a poučit se, než abyste setrvávali v něčem, co nefunguje. Život je příliš krátký na to, abyste nebyli šťastní. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte sexy! Ale hlavně sami pro sebe. Pečujte o sebe, hýčkejte své tělo a dovolte si být šťastní. Už brzy se dozvíte, proč nevyšlo to, na čem jste tak lpěli. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nevymýšlejte složitá řešení, už brzy zjistíte, že to nejlepší jste měli přímo před nosem. V lásce vám hvězdy přejí, a proto se nebojte oslovit toho, s kým už dlouho plánujete nějaké to sblížení. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Hvězdy přejí velkým rozhodnutím, a proto pokud jste potřebovali s partnerem dojít ke společnému řešení, teď je ten správný čas, kdy debatu otevřít. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Finanční hojnost, kterou jste si dlouho vizualizovali, k vám přišla úplně znenadání, a proto vám ze začátku může dělat problém si uvědomit, jak máte s penězi nakládat. Brzy se však vše urovná. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Láska, kterou cítíte ke svému partnerovi, dnes může utrpět krutou ránu. Zřejmě se dozvíte něco, co jste sice dlouho tušili, celou dobu jste si však nepřipouštěli, že by to tak opravdu mohlo dopadnout. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Někdy až příliš lpíte na tom, co už je dávno za vámi. Minulost nezměníte, dovolte si posunout se dál. Dnes byste mohli nalézt nové přátelství, které vás toho hodně naučí. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Uvědomte si, že všechno nejde najednou. Dejte sami sobě čas. Pokud vám někdo zlomil srdce nebo zklamal vaši důvěru, musíte zase uvěřit, než půjdete dál. To může být pro vás teď velká výzva. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vypadá to, že vás něco osvítilo a konečně se budete chovat normálně. To ocení i váš partner, který v posledních dnech měl velký problém pochopit, co se ve vás odehrává a proč tolik útočíte. V galerii najdete, jak se tomu příště vyhnout.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Váš život by zasloužil o trochu více pozornosti, než mu teď dáváte. Pokud víte, že v některých oblastech nejste zrovna mistři, soustřeďte se na ty, ve kterých uspět můžete. Je to jen vaše volba. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy