Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Denní horoskop na neděli: Vodnáři si konečně porozumějí, Raky čekají hádky

žena, portrét
Zdroj: Unplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co pro vás hvězdy připravily na poslední den tohoto týdne? Řešit se budou partnerské vztahy i ubíjející stereotyp. Někteří budou mít právě dnes potřebu vystoupit ze zajetých kolejí. Podívejte se, co čeká v neděli 29. 5. 2022 právě vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli byste měli konečně zjistit, co vás drží zpátky a nedovolí vám posunout se dál. Nezapomeňte, že jste průměr pěti lidí, se kterými se vidíte nejčastěji. Tak by to mělo stát za to. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Uvědomíte si, že k životu potřebujete mnohem méně, než si teď zrovna myslíte. Snažte se dříve peníze vydělat, než je utratíte, a neberte si dnes žádnou elektroniku na splátky. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud vašemu tělu nedáte možnost regenerovat a čerpat sílu, už brzy vám dojde veškerá energie. Naučte se pracovat méně, ale za více peněz. Nesmějte se, jde to. Rozhlédněte se kolem sebe. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vše vždy dopadne tak, jak má. Ačkoli se vám to teď zdá úplně ztracené, nevidíte cestu ani cíl… Brzy se vše v dobré obrátí a budete se divit, jak to dohromady dalo dokonalý smysl. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vykřičte se ze svých emocí, pokud bude potřeba! Už neskrývejte, co cítíte, stejně by to nikam nevedlo. Buďte však připraveni, že ne každý vaši upřímnost ustojí. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dejte si dnes pozor na ranní hádky s partnerem, které by mohly po zbytek víkendu eskalovat. Zřejmě máte mezi sebou některé nevyřešené záležitosti, které vybublají na povrch. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Naplánujte si v neděli romantický výlet s partnerem, který už oba potřebujete jako sůl. Budete mít čas si popovídat, dát si něco dobrého a navrhnout, jaká místa byste chtěli v létě navštívit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V něčem zásadním se s partnerem neshodnete a už vidíte oheň na střeše. Musíte se smířit s tím, že i v tom nejlepším vztahu přicházejí tření, kterým musíte čelit. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Potřebujete vypnout a vyskočit ze stereotypu, který vás úplně ovládl. Kupte si někde pobyt, levné letenky, na pár dní utečte od všedních starostí. Vyčistí vám to perfektně hlavu. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud dnes budete soutěžit, čeká vás zasloužená výhra! To, po čem tolik toužíte, se může zhmotnit právě v nečekaném příchodu z míst, která jste nečekali. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Udělejte si dnes pohodu, pusťte si dobrý film a pořádně se prospěte. Neustálé pracovní vytížení vás pouze nutí k myšlence, že si vůbec nezasloužíte vypnout. To ale samozřejmě není pravda. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Štvát vás bude všechno a všichni a bojovat s tím? To bude marné. Naložili jste si toho, stejně jako Střelci, až příliš, teď nestíháte a čelíte velké nervozitě. Pomůže vám blízký přítel. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy