Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Denní horoskop na neděli: Vodnáři budou zasmušilí, Štíry zradí jejich prostořekost

Tuhle ostrou kritiku možná neustojíte.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na neděli 12. 9. 2021. Podívejte se, koho dnes zastihne splín a kdo nevyleze z postele. Jaký bude váš den?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes vás čeká od rána trochu zasmušilá nálada. Řešíte dlouhodobě problém, který vám nedá spát a nenalézáte řešení. Pravda je, že skutečným řešením je nechat chvíli věci plynout. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V posledních dnech jste utratili více, než jste měli. To povede ke zvýšení vaší pracovní aktivity v následujících dnech, abyste deficit smazali. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Budete toužit po změně, zaměřte se především na vaše koníčky. Nepřemýšlejte, proč už vás netěší to, co dřív. Zkrátka se poslechněte a udělejte patřičné kroky. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Využijte každou volnou chvilku k tomu, abyste připravili svou domácnost na přicházející podzim. Radost vám udělá zejména třídění věcí, přestavba nábytku nebo obyčejné malování. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Otázkou není, zda jste v posledních dnech udělali správné kroky. Otázkou je, proč o každém svém kroku neustále pochybujete a nejste schopni si věřit. V galerii najdete, co vám pomůže.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Každý den nemusí být nabitý novými zážitky. Odpočiňte si a utřiďte myšlenky. Potěšením pro vás dnes budou meditační aktivity, stejně tak jóga. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Měli byste trávit více času se svými přáteli. Pokud vám chybí energie, věnujte více pozornosti svému dennímu režimu. Možná vám naopak chybí sluneční svit a příroda. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Prudké změny počasí vám v posledních dnech opravdu nedělají dobře. Měli byste poslechnout své tělo. Odpočinek vám prospěje. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Těžce se smiřujete s tím, že léto je nenávratně pryč a přichází doba povinností a práce. Mohl by vás dnes přepadnout lehký splín. Vidíte svůj cíl na další měsíc? V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes bude lepší, když si svůj názor necháte pro sebe. Mohli byste se tak dostat do ostrého konfliktu, ze kterého vám bude akorát těžko na duši. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neděle pro vás bude spíš válecí, vylézt z postele se vám vůbec nebude chtít! Využijte čas a přichystejte pro partnera překvapení. Stačí ranní snídaně. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přátelé pro vás dnes budou opravdu důležití. Zjistíte, že mít se na koho obrátit, je k nezaplacení. Udělejte si dnes čas a věnujte jim svou pozornost. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy