Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na neděli: Vodnáři budou v šoku, Blížence čekají hádky

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na neděli 14. 8. 2022? Podívejte se, komu hrozí, že ho zradí přátelé, a kdo neuhlídá své emoce. Co je dnes právě v tom vašem horoskopu?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Některé věci se ukážou být trochu jinak, než jste si dříve mysleli. Projevte důvěru svému partnerovi a ukažte mu, že má ve vás oporu. Bude to dnes potřebovat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce máte vše dovoleno! Pusťte se s odvahou do toho, co už dlouho odkládáte. Pokud dnes chcete stihnout všechno tak, jak jste si naordinovali, budete na to muset jít jinou cestou. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Měli jste celou dobu pravdu! Co si budeme povídat, trochu vás to zahřeje na duši. Pro příště si pamatujte, že váš názor je důležitý a neměli byste podceňovat sílu vašeho úsudku. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pozor si dejte zejména na emoce, dneska vás budou doma všichni rozčilovat. Nikdo nehne ani prstem a všechno musíte oddřít sami. Tomu bude dnes ale konec. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nekažte si dobrou náladu zbytečnými hádkami, nevyřešili byste zhola nic. Pokud vás stejně překvapí konflikt doma a váš partner do toho půjde ostře, buďte připraveni vytasit ty nejlepší argumenty. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Omluvte se za to, v čem jste udělali chybu, vaši blízcí to ocení. Právě dnes by k vám mohla přijít velmi lukrativní nabídka, která by vás mohla posunout tam, kam potřebujete. Ano, přesně tak, v neděli! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Právě dnes zatoužíte vrhnout se do náruče toho, kdo by k vám měl zůstat trochu dál, než byste chtěli. Vyvarujte se nevěry, zničili byste něco, co budujete až příliš dlouho. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Přijde k vám velká příležitost, tak jí neváhejte využít a pořádně se z ní radujte. Nemusíte ale přijímat důležitá rozhodnutí ještě dnes. Máte čas si vše pečlivě rozmyslet. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jste to vy, kdo teď žádá příliš. Situaci hodnotíte podle svých momentálních možností, tohle ale není cesta. Ostatní mají starosti, o kterých s vámi nehovoří. Buďte o něco více empatičtí. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pracujte na svých přátelstvích, které máte kolem sebe. Neutápějte se v myšlence, že se vám nic nedaří, buďte vděční za to, co máte. Nic jiného dnes nepotřebujete, jen přítomný okamžik. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud máte potřebu si dokázat, že ještě nepatříte do starého železa, váš partner by pro to nemusel mít pochopení. Očekává od vás určité chování, na které zas ale vy nemáte ani pomyšlení. Hrozí konflikt. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte si pozor, komu svěřujete svá tajemství. Dnes byste mohli narazit na člověka, který vás zradí a řekne druhým to, co jste před nimi chtěli utajit. Raději vyhledejte blízkost své rodiny. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy