Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na neděli: Vodnáři budou manipulátoři, Kozorozi zažijí erotickou neděli

láska, partneři, západ Slunce
Zdroj: Unsplash.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Poslední den v týdnu s sebou přináší otázky finanční, ale i touhu po fyzickém kontaktu. Už víte, co dnes čeká právě vás? Pojďte se podívat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pozor na manipulaci. V poslední době děláte hlavně to, z čeho máte prospěch. Každý člověk vám na to ale neskočí. Abyste nebyli překvapeni, Vodnáři. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Užívejte si léta plnými doušky! Ozvěte se starým přátelům nebo uspořádejte grilování. Uvidíte, že to je přesně to, co vám teď chybí. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy vám přejí hlavně v lásce, proto věřte svému srdci. Vše, co potřebujete, abyste tuhle situaci zvládli, v sobě už dávno máte. Podívejte se do galerie, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Ve všem hledejte souvislost. Neptejte se, proč zrovna vy. Ptejte se, proč se to děje. Co se vám tím vesmír snaží říct? Brzy dostanete odpověď. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Naučte se předvídat. Všechny vaše kroky musí vést k jednomu cíli, vytrvejte ve svém snažení. Pokud to teď vzdáte, budete hořce litovat. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Užívejte si období, které přichází, je plné pozitivních událostí! Ačkoliv to teď tak nevypadá, budete zírat, co vše se bude dít. V galerii najdete, co vás dnes čeká za novinky.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pozor na finanční investice, hvězdy vám v tomto dnes nepřejí. Naopak si udělejte pořádek ve svých financích a zjistěte, kde byste mohli ušetřit. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vyvarujte se konfliktu, pravda dnes nebude na vaší straně. Naopak můžete někoho svým názorem zranit. Zkuste být pro tentokrát posluchačem. Dnešní tip najdete v galerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váš optimismus dnes zažije drobné trhliny, když věci nepůjdou tak, jak jste zvyklí. Neklesejte však na mysli, vše má svůj důvod. I dnešek bude mít. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si pozor na utrácení! Dnes buďte obezřetní, kolik kde platíte, ať vás někdo neokrade. V partnerském vztahu zavládne naopak klid a pohoda. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Ze Střelců dnes bude sršet dobrá nálada a energie. V rodinných vztazích se konečně ukáže, kdo dělá rozbroje. Mějte oči otevřené. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorohy čeká erotická neděle! Nejvíce vás bude lákat snídaně v posteli, dlouhé milování a milostná vyznání. Partner bude naladěn na stejnou notu! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy