Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na neděli: Váhy čekají rodinné nákupy, Blížence velký úklid

horoskopyextra
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na neděli 6. 6. 2021. Jde o den s velmi silnou energií a budeme hledat východisko, jak své životní cesty změnit. Podívejte se, co dnes čeká právě vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Prožijte neděli se svými nejbližšími a odpočiňte si. V partnerském vztahu urovnejte všechny neshody a buďte pozitivní. Čeká vás mnoho dobrého, těšte se na to! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Milé Rybičky, nestěžujte si pořád na to, jak je život těžký. Stejně tím nic nezměníte a k čemu vám to je? Naopak se soustřeďte na to dobré ve vašem životě. Na co se soustředíte, to roste. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani, dejte si pozor na své finance. V poslední době nezřízeně utrácíte a brzy toho budete litovat. Peníze se vám budou ještě hodit a potom se budete chytat za hlavu. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

V partnerském vztahu se budete potýkat s odcizením. Poslední dobou myslíte hlavně na sebe a zapomínáte vnímat ostatní. Zkuste naplánovat na dnešek krásný výlet. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Doma budete řešit nahromaděný nepořádek, který nikdo nechce uklidit. Nezapomeňte, že uklizený prostor kolem vás udrží hlavu čistou. Zaměstnejte celou rodinu a budete to mít raz dva. V galerii najdete nedělní tip.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Užijte si poslední volný den a odveďte tak svou pozornost od negativních pocitů a obav. Buďte ochotni poskytnout pomoc těm, kteří vás o to dnes požádají. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokuste se dnes netrápit tím, co vás čeká v následujícím týdnu, zejména starostmi o finance. Udělejte maximum, abyste svou situaci zlepšili, neděli však prožijte v klidu. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dejte dnes přednost lenošení a věnujte se svému partnerovi. Ideální nápad je naplánovat výlet, na kterém si užijete mnoho zábavy. Pokud k tomu přidáte dobré jídlo, budete ještě dlouho vzpomínat. V galerii najdete nedělní tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes vás čekají rodinné nákupy! Obnovte svůj i šatník dětí, užijete si spoustu legrace. Pokud k tomu nakoupíte i jídlo do zásoby, budete mít celý týden o starost méně. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dopřejte dnes svému tělu pohyb, který potřebuje, a neválejte se jen u televize. Naplánujte dlouhou rodinnou procházku, skvěle si u toho všichni popovídáte a vyčistíte hlavu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Využijte dnešek pro pořádnou romantiku! Potěšte svého partnera dárkem nebo milým překvapením. Uvidíte, jak vám to vylepší i následující dny a následující týden bude stát za to. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud to považujete za správné, nebojte si říct o pomoc v jakékoliv věci. Lidé kolem kvůli tomu vás nebudou mít za slabé. Naopak ocení, že mohou být nápomocní. Pokud prožíváte krizi v partnerství, podívejte se do galerie, zda ji vyřešíte.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy