Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na neděli: Váhy čeká velká transformace, Ryby trable ve vztazích

Denní horoskop na dnešní den neděli 25. 4. 2021: Váhy čeká velká transformace
Zdroj: twitter
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Neděli věnujte odpočinku a čerpání energie na následující pracovní týden! Podívejte se s námi, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu 25. 4. 2021 a co nás nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Věřte svým snům a běžte za nimi! Víkend je k odpočinku, nemusíte si vyčítat, že každý den neuděláte tisíce dalších kroků. Pokud nebudete dobře spát a odpočívat, nebudete mít progres a energii. Tip na nedělní den najdete v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Využijte neděli k tomu, abyste se svým partnerem strávili kvalitní a vědomý čas. Nepočítá se do toho společné koukání na televizi nebo do mobilu! Mluvte, diskutujte, plánujte spolu. Utuží to váš vztah. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Občas se zamyslete nad svým chováním. V jednu chvíli jste vstřícní a pomáháte ostatním, v dalším momentu nikdo nechápe, kde se to ve vás bere. Sami máte v poslední době problém se svými emocemi. V galerii najdete dnešní tip.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Zkuste žít méně sociálními sítěmi a více opravdovým životem. Pokud na všechny budete působit, že máte skvělý život, a nebude to tak, k čemu vám to vlastně je? Čím více se snažíte zavděčit ostatním, tím méně sami sebou budete. Čeho se vyvarovat, najdete v galerii.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Konec týdne využijte k tomu, abyste si sami vyhodnotili, zda děláte vše ve svém nejlepším zájmu. Nešlapte si po štěstí, život vám nabízí mnoho možností. Dejte si pozor v partnerském vztahu, schyluje se k dusnu. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

U Raků dnes převažuje velká touha k rodině, která se u jednotlivců bude projevovat různě. U některých touhou po dítěti, navázání partnerského vztahu, návštěvou rodičů nebo touhou po utužení současné lásky. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dbejte dnes na kvalitu spánku, odpočiňte si a odpoledne vyrazte na hezkou procházku. Vyčistíte si hlavu, načerpáte síly před novým týdnem a budete mít daleko lepší náladu! V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit a co vás nemine!

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nejtěžší bývá poradit sám sobě. Ostatním radu vždy rádi dáme, ale pro sebe máme jen kritiku. Dnes to změňte a buďte k sobě tak laskaví jako jste k ostatním. Zasloužíte si to. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Čeká vás velká transformace, a to nejen ve vnějším světě, ale hlavně uvnitř vás. Život, který do teď žijete, vám už začíná být malý a potřebujete víc. Pokud to nevzdáte, máte velkou naději k tomu, abyste uspěli. V galerii najdete dnešní tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vytáhněte svého partnera na romantickou procházku, kupte si cestou něco dobrého a jen tak si dnes buďte. Často hledáme ke všemu důvod, potřebujeme mít všechno zorganizované. Ale vám chybí hlavně prostor dýchat. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Udělejte si pořádek ve svých účtech a běžte do nového týdne s čistým stolem. Opakovaně vám hvězdy vzkazují, že nestačí mít velké sny, ale je třeba zvednout zadek a něco pro to udělat. Občas jste vážně líní, Střelci. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud chcete cokoliv ve svém životě změnit, neváhejte a běžte do toho. Hvězdy vám přejí, aby se splnily ty nejtajnější sny a přání. Naplánujte si se svými blízkými na neděli výlet a uvidíte, že vás to nabije energií! Čeho se vyvarovat najdete v galerii.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy