Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na neděli: Střelcům se obrátí život vzhůru nohama, Blížence čekají trable

Horoskop na dnešní den neděli 16. 5. 2021: Střelcům se obrátí život vzhůru nohama, Blížence čekají velké trable
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Včera se slavil Mezinárodní den rodiny, což skoro vypadá, že se některým znamením vrylo do hlavy. Dnes jsou velké vibrace v oblasti rodiny, mnoho lidí přistoupí na myšlenku jejího založení. Už víte, co čeká v neděli 16. 5. 2021 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli na vás padne velká únava. Dáváte sami sebe na poslední místo a věnujete se jen své práci. Pokud budete takto pokračovat, nebudete šťastní, protože přijdete o kontakt se svými blízkými. V galerii najdete, čeho dalšího se dnes vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybám dnes hvězdy přejí, aby si jejich zrozenci urovnali své rodinné záležitosti. Pokud máte dlouho něco, co vás tíží, a neumíte to vyřešit, naskytne se vám výborná příležitost, jak to změnit. Mějte oči na stopkách a vnímejte znamení, která k vám budou celý den přicházet. Tip na dnešek najdete v galerii.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zbytečně dnes nefňukejte, poslední dobou to máte v oblibě. Soustředit se na to, co vám v životě nejde, jen umocňuje problém, který máte. Nezahazujte celou knihu kvůli jedné špatné kapitole. Co vám dnes udělá radost? Najdete to v galerii.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Možná vás poslední dobou lákají vůně dálek a máte potřebu někam odletět, vězte však, že momentálně pro vás není vhodná doba. Daleko více byste se měli soustředit na svou rodinu a blízkou budoucnost. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Opusťte veškeré stížnosti na to, jak zlou máte práci, a vykročte do nového pracovního týdne s odhodláním. Problém, který máte, možná nevězí v pracovní náplni, ale v kolegovi, kterému se můžete bez nesnází vyhnout. V neděli načerpejte energii. Tip na dnešek najdete v galerii!


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Partnerské spory se konečně vyřeší, dokonce byste mohli začít uvažovat o rodině. To vás bude sice děsit, protože to není momentálně ve vašich kariérních plánech, uvnitř sebe sama se tomu však bránit vůbec nebudete. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nové příležitosti klepou na dveře! Poslední den v týdnu bude pro vás přelomový, uvědomíte si mnoho věcí. Pomůže k tomu i pocit, který budete mít z potenciálního návratu zítra do práce. Co vám opravdu dělá radost? V galerii najdete, čemu se dnes vyhnout.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pannám dnes hvězdy přejí v dokončení všech úkolů, nebojte se tak přiložit ruku k dílu. Večer si udělejte s partnerem romantický večer a nechte za hlavou veškeré dohady, které jste spolu v posledních dnech měli. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

To je skvělé období, vám se bude dnes dařit! Sice to občas vypadá, že máte svůj život jako na houpačce, ale vše má svůj důvod. Dejte na intuici a pečlivě promýšlejte, co je pro vás dobré a co nikoli. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štírům dnes hvězdy přejí v tom, aby si vyčistili hlavu a nechali za sebou starosti. Alespoň jeden den si dopřejte v klidu a bez řešení toho, co bude. Vesmír vždy ví. A zařídí to velmi dobře, uvidíte. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům hvězdy přejí primárně ve vztazích. Partnerské hádky minulých dní už jsou zažehnány a čekají vás úžasné věci. Možná se vám obrátí život vzhůru nohama, ale bude to stát za to. V galerii najdete dnešní tip.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud řešíte otázku svého vzdělání, měli byste se věnovat tomu, co se vám nejlépe hodí do praxe a co pro to můžete udělat. Občas máte hlavu v oblacích, ale zůstává jen u snů. To je velká škoda. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy