Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Denní horoskop na neděli: Střelci potřebují akci, Blíženci zažijí bouři

Horoskop na dnešní den neděli 18. dubna: Střelci potřebují akci, Blíženci zažijí bouři
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Na poslední den týdne pro vás hvězdy přichystaly mnoho překvapení. Dobrá zpráva je, že většina znamení zvěrokruhu bude mít dosažení svých snů na dosah! Pojďte se s námi podívat, co čeká právě vás a co v neděli 18. 4. 2021 nikoho nemine. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste do své denní rutiny zařadit i procházky na čerstvém vzduchu, budete pak mnohem produktivnější. Ačkoli doba není ideální, už vám chybí nějaký řád. Neděli využijte k tomu, aby byl začátek pracovního týdne co nejklidnější, a dožeňte všechny resty doma. V galerii najdete nedělní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybičky, neuvažujete o nějaké životní změně? Hvězdy vám opravdu přejí! Nebojte se, že by se to nepovedlo, a vykročte pravou nohou. Dejte si dnes doma pozor na žárlivost. Partner má vůči vám nepříjemné podezření. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pamatujte, důležitější jsou činy než slova! To, že budete pořád dokola o něčem mluvit a nic pro to neuděláte, vás neposune k cíli ani o centimetr. Síla přání a myšlenky funguje jen ve chvíli, kdy jdete svému štěstí naproti. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Čeká vás fajn den, kdy si užijete opravdovou pohodu. Už ji potřebujete, že? Poslední dny vám život pořádně naložil. Ale blýská se na lepší časy, vytrvejte. Hvězdy vám přejí hlavně v lásce, konečně se ve vašem životě vše uklidní. V galerii najdete dnešní tip.


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Jako byste měli v hlavě bouři. Myšlenky vám létají od jedné k druhé a nevíte, co sami se sebou. Přijměte, že vždy nemáme svůj život pod kontrolou tak, jak bychom si přáli. Pokud si dáte prostor k tomu, abyste občas nevěděli, jaký bude zítřek, uleví se vám. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Mějte své sny stále na očích, aby vás neopouštěla motivace. Někdy potřebujeme získat zpátky nadhled, uvěřit, že to zvládneme i přes všechny překážky. Vytvořte si koláž toho, co si přejete. Nebo nástěnku. Síla vizualizace je zázrak! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Podporujte své okolí a uvidíte, jak se vám to vrátí. Kolik dáte, tolik vám život přinese zpátky. Udržte si dnes pozitivní myšlenky a poslední den v týdnu si odpočiňte. Nemusíte každý den zvládnout tisíce úkolů. Někdy je fajn prostě jen tak být. V galerii najdete dnešní tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někdy vás všichni nebudou mít rádi. Někomu nebudete po chuti, někdo vám bude závidět. Občas lidé nemají rádi druhé, protože v nich vzbuzují emoci, která se jim nelíbí. Třeba tu, že by chtěli být tam, kde jste vy. Dnes si z toho nic nedělejte a buďte sví. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Občas čekáte od ostatních pomoc, ale nelíbí se vám, že jste jim potom zavázáni. Všechno za vás ostatní nevyřeší, přijměte odpovědnost sami za sebe. Stěžováním nic nevyřešíte. A to je něco, co teď děláte opakovaně. Zkuste to dnes jinak. V galerii najdete dnešní tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Uvědomte si dnes hodnotu každé minuty, kterou na tomto světě máte, a buďte za ni vděční. Možná jsou maličkosti, které vás denně rozčilují. Nebo čelíte velkým starostem, které vám nedají spát. Bude vás to trápit za pět let? Má cenu se nad tím dnes rozčilovat? V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V poslední době jste příliš pasivní. Lpíte na tom, co máte v životě teď, chcete něco jiného, ale neumíte pro to nic udělat? Občas se každý zastaví v bodě, kdy je mu komfortnější zůstat v tom, v čem je. Není to však způsob, jak v životě něco dokázat. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Příležitosti k vám přicházejí každý den. A jen vy si volíte, kterou cestou půjdete a co si do života pustíte. Den, který vám může změnit život, začíná každé ráno. Udělejte dnes vše pro to, abyste se posunuli tam, kde chcete být. A podívejte se do galerie, co si pro vás hvězdy na dnešek přichystaly.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy