Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Denní horoskop na neděli: Ryby prozradí tajemství, Panny vyrazí na výlet

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co si pro vás hvězdy připravily na neděli 3. 7. 2022? Někteří budou krotit své emoce, druzí je naopak konečně projeví. Aktuálním tématem bude překvapivě nevěra. Léto prostě svádí k tomu myslet si, že zakázané ovoce je šťavnatější! Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nebojte se říct, když se vám něco nelíbí. Postupnými kroky si budujte své hranice, které jste dříve opakovaně porušovali pro uspokojení ostatních. I na vás záleží. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud budete svědky toho nebo získáte důkaz, že někdo z vašich blízkých podvádí svého partnera, nepleťte se do toho. Mohlo by to nakonec všemu spíše uškodit než pomoci. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Svěřte se svému partnerovi se svými obavami, že už to není jako dřív. Možná to nakonec cítíte stejně, jen jste ještě neměli čas si to vyříkat. Společně najdete řešení. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V rodině vás budou štvát úplně všichni. Vaše názory se dost liší od těch, které mají oni. Nezapomeňte, že s každým nemusíte souhlasit, stačí, když se budete vzájemně respektovat. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Bude se vám opravdu dařit. Ukažte, že víte, jak si zařídit život snů. Může být odlišný od toho, jak to vnímají ostatní, ale vy moc dobře víte, proč je zrovna tohle pro vás to nejlepší. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V lásce se vám bude dařit! Chytněte příležitost za pačesy a pozvěte na rande toho, kdo vás dříve odmítnul. Máte naději, že to tentokrát dopadne úplně opačně. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes nedělejte nic, na co nebudete mít náladu. Prostě relaxujte, přečtěte si dobrou knihu, dejte si vanu nebo se natáhněte u bazénu. Vaše tělo už zoufale volá po odpočinku. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Je čas na rodinný výlet! Vezměte své blízké na místo, po kterém už dlouho toužili. Společně strávený čas vás nabije energií do nadcházejícího pracovního týdne. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Rady ostatních vám dnes nepřijdou vhod. Kroťte emoce, vyslechněte si ty, se kterými se vám stejně nevyplatí hádat a dál si myslete svoje. To je to nejlepší, co pro sebe teď můžete udělat. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pozor na nevěru! Ať už vás bude lákat tajemný neznámý, nebo budete něco tušit u svého partnera, obojí dopadne dobře a váš vztah to ustojí. Ránu by to ale zanechalo. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Ačkoliv to nepřiznáte, něco vás uvnitř skutečně trápí. Cítíte se méněcenní a hledáte východisko. Pomohou vám vaši blízcí, kteří si už dříve prošli stejnou situací. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Sport vás teď přivede na nové myšlenky! A nemusí to být žádné vrcholové výkony, stačí dlouhá procházka lesem nebo tanec na oblíbenou písničku před televizí. Každý krok se počítá, později to bude lepší a lepší. V galerii najdete, co vás potěší.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy