Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na neděli: Ryby překvapí nečekané pozvání, Váhy budou čelit lži

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na neděli 4. 12. 2022! Kdo se může těšit na klidnou neděli a u koho bude naopak dusno? Zjistěte to v pravidelném denním horoskopu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Někdo by vám dnes mohl připomenout, že jste zapomněli na své vnitřní touhy, které vás dřív poháněly k dobrému výkonu. Ačkoliv je nepříjemné si to přiznat, uvažujte o změně. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nečekané pozvání vám dnes může zajistit pořádně žhavou neděli! Ačkoliv jste teď zrovna neměli v úmyslu randit, vesmír vám posílá do cesty osobu, která vše napraví. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Někdy se musíte zastavit, zamyslet a přiznat si pravdu. Už dávno lžete sami sobě, což si sice uvědomujete, ale nahlas byste to nikdy nikomu neřekli. Uleví se vám. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte v sobě ohromnou víru, že všechno bude dobré. A máte pravdu! Jen neinvestujte tolik času do vysvětlování druhým, proč právě teď nemáte čas na bujaré večírky. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Někdy stačí, když zavřete dveře za minulostí a nezabýváte se dál tím, co stejně nemůžete změnit. Každý den je příležitostí, abyste si pro sebe ukořistili to, po čem tolik toužíte. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V neděli se nebojte vyrazit na blízké adventní trhy, kde byste mohli potkat hned několik ze svých známých. Bude to příjemně strávený čas, a ještě se můžete dozvědět nějaký ten pikantní drb! V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Stojí za to, abyste to se svým partnerem nevzdávali. Ačkoliv vás někdy vytáčí zkrátka k šílenství a máte teď pocit, že u sousedů je trávník zelenější, případná nevěra by znamenala fatální konec. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud budete připraveni, že nic není trvalé a lehce se vám může stát, že to náhle skončí, bude se vám žít mnohem snadněji. Užijte si naplno přítomný okamžik, nikdy nevíte, jak dlouho potrvá. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Lež, kterou o vás dnes někdo řekne, budete připraveni bránit. Vy zkrátka nesnesete nespravedlnost a cokoliv se kolem vás děje, máte potřebu komentovat. Tentokrát si ale nepomůžete. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Proč stále hledáte, co ve vašem vztahu nefunguje? Užíváte si skvělý čas a každý den se spolu zasmějete, soustřeďte se na to pozitivní. Na co myslíte, to roste. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vnitřní boj, který teď svádíte, vás může přivést na cestu k novým myšlenkám. Pomůže vám, pokud se zbavíte pocitu, že jste odpovědní za všechny ostatní. Soustřeďte se teď na sebe. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Obraťte se teď hlavně na svou rodinu a opečovávejte ji. V kruhu nejbližších vám bude při chladné neděli zkrátka nejlépe. Už brzy by nezadaní také mohli potkat lásku jejich života. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy