Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Denní horoskop na neděli: Ryby čeká velké setkání, Býci půjdou naproti snům

Horoskop na dnešní den neděli 5. září: Ryby čeká velké setkání, Býci půjdou naproti svým snům
Zdroj: Astrohled
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme horoskop na poslední den tohoto týdne! Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu v neděli 5. 9. 2021.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli vás čeká velké překvapení, se kterým se bude pojit nedělní shon. Ale nebojte se, vše stihnete zařídit snadno a sklidíte ovoce. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dnes pohostíte velkou skupinu vašich přátel. Nezapomeňte připravit dobré jídlo, pod kterým se bude společný stůl doslova prohýbat! Uděláte si skvělou pověst. V galerii najdete dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nikoho dnes nehodnoťte ani nepomlouvejte. Sami budete mít máslo na hlavě a co vysvětlovat! Provalit by se totiž mohlo velké tajemství. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Uvěřte znovu svým snům a běžte jim naproti. Někteří z vás dnes budou protivní na své okolí, což by se vám opravdu nemuselo vyplatit. Ke snům vám totiž pomůže druhá osoba. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Naučte se pokoře, všechno zlé je pro něco dobré. Každý pád vás učí znovu vstávat, stejně jako neúspěch vás posiluje. Myslete na to dnes více než kdy dřív. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dodržte své sliby a zároveň neslibujte nic, co nemůžete splnit. Dostanete druhou šanci, za kterou jste se dlouho modlili. Nepokazte to. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes budete muset přežít rodinnou sešlost, na které vám mnoho jejich účastníků poleze dost na nervy. Poznáte na tom, jak daleko jste se posunuli a kde jsou oproti nim vaše názory. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Ve vztahu hrajete jen sólo, zapomínáte myslet za dva. Dnes by to mohlo vyvolat velkou hádku, která nepovede hned k usmíření. Bohužel. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Veškeré vaše nezdary se dnes zúročí a posunou vás dál. S financemi si nemusíte dělat hlavu, povede se vám velmi dobře. Dokonce byste mohli získat menší výhru. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes budete obzvlášť vášniví! S partnerem si užijete intimní chvíle, na které budete vzpomínat celý týden. Upevněte svůj vztah. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neklesejte na mysli, i když nejde vše podle vašich plánů. Možná má pro vás Vesmír jen připraveno něco mnohem lepšího. Nepřestávejte tomu věřit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Využijte dnešek ke kulturnímu zážitku a nezůstávejte doma. Novou energii už potřebujete jako sůl a tohle může být vaše cesta. Pozor na hádky s partnerem. V galerii najdete váš dnešní tip.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy