Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na neděli: Ryby čeká doma anarchie, Kozorohy dožene malér

dívka, čtení, léto
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Konec týdne se ponese na vlně odpočinku, ale i prozrazených tajemství. Pozor by si měli dávat zejména ti, kteří mají co tajit. Už víte, co si hvězdy přichystaly na neděli 27. 6. 2021 právě pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Neděle pro vás bude ve znamení odpočinku. Klidně požádejte partnera, aby vám připravil snídani a věnoval vám potřebnou péči! V galerii najdete dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pozor na to, jestli doma opravdu vládnete tvrdou rukou, jak všem kolem rádi říkáte. Za vašimi zády možná vzniká anarchie! V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Naplánujte si dnes výlet a hned ráno někam vyrazte. Perfektně si vyčistíte hlavu, a ještě stmelíte celou rodinu, která byla v poslední době jen zahlcena povinnostmi. Dnešní tip najdete v galerii.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes pocítíte velkou empatii vůči ostatním a budete mít snahu každému pomoci. Pokud budete mít oči dostatečně otevřené, uvidíte kolem sebe potřebné. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Postavte se konečně sami za sebe! Pokud ze sebe budete dál dělat chudáka, kterému každý ubližuje, tak jím také budete. Začněte konat! V galerii najdete, co vás dnes nemine.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud bude mít dnes partner jiný názor než vy, přijměte ho. Vyhněte se tomu, abyste se okamžitě urazili a vyvolali konflikt. V galerii najdete, na co se dnes můžete opravdu těšit.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes využijete své kritické myšlení a nedávejte na první informaci, která se k vám dostane. Dospějete tak daleko snadněji k řešení, které se snažíte najít. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Mluvte o svých snech. Je to to nejmenší, co můžete pro svůj posun právě dnes udělat. Vyřčené slovo má daleko větší moc než pouhé přání. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Velkou váhu pro vás dnes bude mít pravda, na které budete bezmezně trvat. Ačkoli ji s největší pravděpodobností budete mít, vyslechněte i názor druhé strany. Bude přínosný. V galerii najdete dnešní tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes budete velmi hraví, což ocení zejména partner! Oddejte se své sexuální energii a užijte si veškeré touhy, které dnes máte. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelce dnes čeká líný den. Budete mít potřebu zahrabat se do peřin a proválet celý den. Ačkoli jste měli na neděli jiné plány, poslouchejte své tělo. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Udělali jste chybu, která dnes vyjde najevo. Postavte se celé situaci čelem a nepřilévejte olej do ohně. Vše se zase uklidní, jen to chce čas. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy