Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na neděli: Raky čeká převratná událost, pro Váhy mají hvězdy znamení

Horoskop na dnešní den neděli 22. srpna: Raky čeká převratná událost, Váhám posílají hvězdy znamení
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Vše, co vám do života přijde, se děje ve vašem vyšším zájmu. Dnešní úplněk přinese hluboké myšlenky i zamyšlení. Už víte, co čeká v neděli 22. 8. 2021 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Neděli využijte k návštěvě příbuzných. Pokud budete mít štěstí, čeká vás vynikající oběd! Příjemně strávené odpoledne je samozřejmostí. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pozor na vaše nálady! Dnes byste mohli urazit někoho, u koho by vás to skutečně mrzelo. Naopak máte skvělý den pro celodenní výlet či jinou sportovní aktivitu. V galerii najdete váš tip na neděli.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Něco, o čem jste dlouho snili, se vám dnes konečně splní. Znovu jste začali naplno věřit ve své cíle, což vám dává dostatečnou sílu je uskutečnit. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

S dnešním úplňkem pocítíte vnitřní rozpor ohledně své partnerské volby. Nemusí to však nutně znamenat, že máte svůj vztah okamžitě ukončit. Jen ho pečlivě hodnoťte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Udělejte si radost! Čímkoliv. Klidně to může být objednání nedělního obědu z restaurace, obyčejná maličkost. Ty nakonec stejně dělají radosti nejvíc. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dnes zažijete událost, která vás vrátí zpátky do reality. Může to být náhodné setkání či sdělená informace. Buďte připraveni to vzít na vědomí. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Neočekávejte od nikoho příliš, nebudete pak zklamaní. Jednejte s lidmi tak, jak byste si přáli, aby ostatní jednali s vámi. Život vám to vrátí. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Paradoxně vás pochmurné počasí dostává do skvělé nálady. Cítíte z něj totiž přicházející podzim a vůni domova. Dnes tomu nebude jinak. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud stále čekáte na znamení, tohle je ono. Kdo se zbytečně bojí, málo získá. Jen skutečný risk vám momentálně pomůže dostat se z nekomfortní situace. V galerii najdete váš tip na dnešek.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Cestování není momentálně vaší prioritou, naopak nejraději zůstáváte doma. Neohlížejte se na pocit z druhých, že byste něco měli, a poslouchejte sami sebe. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nastavili jste si životní tempo, které vám momentálně dělá vcelku problém. Na změnu není nikdy moc pozdě. Ostatně pravidla tady přece určujete vy. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nedávejte si na sebe přehnané nároky. Sami sobě jste tím nejpřísnějším šéfem. V životě vždy vše dobře dopadne. Uvidíte sami. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Související články

Další články