Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na neděli: Raky čeká dobrodružství, Štíři nebudou zvedat telefon

Láska, vztah, pár.
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na neděli 13. 6. 2021, která zakončí týden ve znamení novu a zatmění Slunce. Koho dnes čeká dobrodružství a kdo nastolí ve své rodině pořádek? Podívejte se, co čeká právě to vaše znamení zvěrokruhu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)


V neděli zkuste na chvíli zapomenout na práci a naplánujte si krásný výlet. Klidně někam daleko. Na dlouhou cestu autem si udělejte něco dobrého a vyčistěte si hlavu. V galerii najdete dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybám se dnes nebude chtít z postele. Počasí vás bude držet pod peřinou až do dlouhého poledne a pak už skoro nic nestihnete. Není to škoda, co myslíte? V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ty vaše plány. Zase to byl takový fofr, že jste nestihli dořešit vše potřebné, a zažijete pěkný stres. Neděláte si to občas sami? Zkuste příště víc plánovat. V galerii najdete, co vám dnes udělá opravdu radost.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci, dejte si dnes pozor na své fyzické zdraví. Mohli byste někde zakopnout nebo si způsobit jiné zranění. Vaše nemotornost by vás tak mohla stát další klidné dny. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Čeká vás den plný dobrodružství! Užijte si ho se vším všudy a popusťte uzdu své fantazii. Pokud se přestanete v každé minutě tolik kontrolovat, život vám nabídne mnohem víc. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Rakům dnes hvězdy přejí v tom, aby dokončili vše rozdělané. Pokud tak máte práci doma, na zahradě či zkrátka čekáte, až někdo opraví rozbitou poličku, neváhejte. Ten pocit potom bude k nezaplacení. Váš tip najdete v galerii.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nedávejte na názor ostatních a vždy si udržte ten svůj. Občas tíhnete k tomu, že přijímáte za své to, co vám nepatří. Žijeme jen jednou, není čas neustále někomu a něčemu podléhat. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vy jste se za poslední dny úplně odřízli od světa. Pokud je vám v tom takto dobře, je to samozřejmě v pořádku. Pokud vám už ale chybějí přátelé, neváhejte se s nimi sejít ještě dnes. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy, vy se dnes zase kvůli něčemu nesmyslně urazíte. Zkuste se občas druhého člověka zeptat, jak řečenou věc skutečně myslí. Kdyby se dávalo první místo za nepodložené domněnky, určitě vyhrajete. Nedělní tip najdete v galerii.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud to tak cítíte, zkrátka ten telefon vypněte a nebuďte chvíli na příjmu. Není vaší povinností zvednout telefon vždy všem nebo kdykoli ihned odepisovat. Proč si to sami děláte těžší? V galerii najdete, co vás dnes nemine.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, překonejte svou lenost a naplánujte si krásný výlet! Vezměte celou svou rodinu do přírody a na dobrý oběd. Alespoň chvíli vypnete od svých pracovních povinností. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorohům dnes hvězdy přejí, aby nastolili v rodině pořádek. Vypadá to, že si poslední dobou každý dělá, co chce, což vás vytáčí do běla. Žádáte však pravidla, která jste doposud nenastavili. V galerii najdete, co vás dnes opravdu potěší!Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy