Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Denní horoskop na neděli: Rakům přejí hvězdy v lásce, Kozorohy nabádají ke sportu a péči o tělo

žena, anděl, moře, bílé šaty
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Opakující se dvojky v dnešním datu svědčí o potřebě blízkosti a touze najít životního partnera. Nadále už nebudeme tolerovat prázdné vztahy bez lásky, úcty a respektu. Někteří také zatouží po vlastním bydlení. Co čeká v neděli 22. května 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Přestaňte se snažit každému vyhovět bez toho, abyste brali ohled na sebe. Někdy zapomínáte, že i vy jste lidská bytost hodná péče a lásky. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Co dáte, to se vám vrátí. Myslete dnes na své blízké a překvapte je něčím, o čem už dlouho mluví. Hned v následujících dnech vám to oplatí! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Domácí práce vás dnes zajímat nebudou. Udělejte si den pro své přátele a věnujte jim svůj čas. Upřímné rozmluvy vás posunou dále. V galerii najdete, na co dnes nesmíte zapomenout.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ono se za to zase vyřeší, chce to jen čas. Nepouštějte se na tenký led, protože právě to by mohl být kámen úrazu. Vše s rozvahou a nespletete se. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Naskytnou se vám příležitosti, ve které jste ani nedoufali. Rozhodnutí, která vás čekají, nebudou vůbec snadná. Strach, který cítíte, je pochopitelný. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V lásce vám hvězdy přejí, máte možnost potkat svou spřízněnou duši! Buďte ale opatrní, komu se svěříte se svým štěstím. Někdo kolem vás vám nepřeje. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Je nejvyšší čas začít plánovat letní dovolenou! Pokud se s partnerem neshodnete, vyvarujte se zbytečných emocí. Rozpor se dá řešit i bez křiku, ačkoliv to u vás poslední dny vypadá přesně opačně. V galerii najdete váš tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Chce to nový impulz, který vám dodá potřebnou energii! Ať už se chystáte k čemukoliv, přestaňte své štěstí neustále něčím podmiňovat. Slovo až vyhoďte ze slovníku! V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Potřebujete si udělat pořádek nejen ve své domácnosti, ale i ve svém životě. Nikdy nebude dost času na cokoliv, pokud si ho sami nevytvoříte. Svůj život máte ve svých rukou. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Už víte, kam teď budou směřovat vaše kroky? Není nic, co byste nezvládli. Jen si potřebujete začít věřit. Ostatně problémy s důvěrou máte i v partnerském vztahu. Najděte příčinu. V galerii najdete, co vás potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Když začnete svého partnera brát jako samozřejmost, velmi snadno ho můžete ztratit. Láska je dar, o který byste měli pečovat. Nic není samozřejmost a vše může být v minutě jinak. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Je nejvyšší čas začít sportovat. Pokud svému tělu nedáte dostatečnou pozornost, brzy se přihlásí samo, a to už by mohlo být pozdě na rychlá řešení. Zdraví byste měli teď mít na prvním místě. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy