Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na neděli: Rakům hvězdy splní velké přání, Váhy zůstanou celý den na gauči

Horoskop na dnešní den neděli 24. října: Rakům hvězdy splní velké přání
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na neděli 24. 10. 2021! Slunce vstupuje do Štíra a začíná tak období plné odhodlání a vášně. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli vás zaskočí nečekaná návštěva, která vám překazí plány. Dobré bude, pokud se v danou chvíli nezhroutíte a raději se přizpůsobíte situaci. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ženy ve znamení Ryb fungují dnes velmi intenzivně v mužské energii. To by se mohlo projevit do konfrontace s partnerem, ve které vám půjde hlavně o výhru. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berete si toho na svá bedra tolik a přitom se uvnitř hroutíte. Jste bojovníci, vždy se snažíte vše zvládnout a nedat najevo slabost. Dnes ti to dovolte. Uleví se vám. V galerii najdete váš dnešní tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Možná jste se nesprávně zamilovali a teď vaše srdce něco trhá na tisíc kousků. V neděli se to budete snažit zahnat nevšedními aktivitami. Pozor na úrazy. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nebuďte naivní, vaše domněnky jsou správné. To, co cítíte, vám dobře napovídá, jak se v dané situaci zachovat. Věřte si. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud si budete správně přát, Vesmír vám dá věci, o kterých sníte. Vše, co k vám patří, si cestu vždy najde. Hojnosti je zde dostatek pro každého. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Bojujte za ty, které milujete. Není vždy lehké stát někomu po boku, když druhý trpí. Někdy nepotřebuje zbytečná slova. Jen pocit, že na to není sám. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V neděli si pořádně odpočiňte, čeká vás náročný týden v práci. Naberte síly a dělejte jen ty věci, které vám dělají skutečně radost. V galerii najdete, co vás dnes může překvapit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud u vás také převládá potřeba koukat celý den na seriály, proč vlastně ne? Jste tak zaměřeni na výkon, že úplně zapomínáte na sebe. Odpočinek si zasloužíte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Začíná vaše období! Je skvělý čas na to, abyste si konečně začali plnit své sny a věřili si. Pokud nezměníte svůj přístup, nezmění se nic kolem vás. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům dnes hvězdy přejí, aby dokončili rozdělané záležitosti. Pokud už dlouho odkládáte domácí práce, dnes byste jim opravdu měli věnovat pozornost. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dojde vám, že vždy není potřeba se hádat až do krve. Neshody můžete vyřešit i kompromisem, který všem zúčastněným udělá na duši mnohem lépe. V galerii najdete váš nedělní tip.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články