Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na neděli: Raci se dozvědí velké tajemství, Střelci ublíží svému okolí

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Na konci týdne nás čeká pořádný výbuch emocí! Těžké to bude snad pro každého. Tak neztrácejte čas a podívejte se, co si pro vás hvězdy na neděli 1. 8. 2021 připravily!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli se připravte na konflikt, který vás zřejmě nemine. Skoro to vypadá, že pocítíte velkou křivdu, protože v tom budete opravdu neprávem. V galerii najdete, co vás naopak potěší.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud se budete rozhodovat, zda si dotyčnou věc koupit či nekoupit, dejte dnes na recenze. Mohou být velkým pomocníkem, abyste nešlápli vedle jako posledně. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Někdo z blízké rodiny od vás bude žádat půjčení peněz. Pokud máte pocit, že už teď na tom něco nesedí, nedělejte to. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes vám bude stačit, že jsou kolem vás dobří lidé, se kterými se zasmějete. Den pro vás bude plný pohody a dobrého jídla. Nic víc dnes nepotřebujete. Dnešní tip najdete v galerii.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vypadá to, že je vše jinak, než jste si mysleli. Dejte průchod svým instinktům, dobře vám napoví, na co se máte zaměřit. Neignorujte dnes své pocity. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dozvíte se dnes velké tajemství. Neočekávejte však, že k vám přijde jen tak samo. Budete muset vynaložit značné úsilí, abyste se dobrali pravdy. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Obětujte dnes nějaký čas tomu, abyste si doma udělali pořádek. V poslední době se vám nashromáždilo mnoho věcí, které vás akorát rozptylují. V galerii najdete dnešní tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vypadá to, že vaše neděle bude více erotická než odpočinková. Nechte se unášet na vlně vášně a užijte si svoje znovu nabité sebevědomí. V galerii najdete, s kým vás takový den čeká!

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dáváte přednost přátelům před svou rodinou. Máte pocit, že si s nimi zkrátka nyní rozumíte více. Vaši blízcí by vám to však mohli brzy nepříjemně vyčíst. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes budete hodnotit svůj dlouhodobý vztah a přemýšlet, zda má vůbec cenu. Vede vás k tomu mnoho poznatků, které jste získali v nedávné době. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Přiznali jste něco, co jste si měli nechat jen pro sebe a druhým jste tím opravdu ublížili. Zajímejte se o jejich city, máte co vysvětlovat. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud budete přemýšlet jen nad tím, co nemáte, snadno se dostanete do hluboké frustrace. Změňte svůj postoj na vděčnost za vše, co máte. Uvidíte ten rozdíl! V galerii najdete dnešní tip.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články