Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na neděli: Raci se budou zbytečně vychloubat, Váhy čeká důkaz lásky

denní horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Dnešek bude zasvěcen především vztahům a způsobu, jakým mohou pomoci ke splnění snů. Někteří zjistí, že jejich chování druhé zraňuje, aniž by si to předtím uvědomili, jiní zase, že se ve druhých skrývá odpověď k problému, který je dlouhodobě trápí. Co čeká v neděli 26. 6. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Buďte připraveni postavit se za své pocity a vyslovit důrazný nesouhlas. V partnerském vztahu vás může brzdit touha po něčem silnějším, lepším. Něco, co momentálně nevidíte ve svém partnerovi. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Uvědomte si, jaké jsou vaše cíle a zda práce, ze které se vám svírá žaludek už v neděli, je to pravé. Pokud se poradíte se svým partnerem, můžete najít odpověď. Přinese vám nový pohled. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Neházejte vinu na druhé, nepomůže to ničemu. Užijte si skvělý den a starosti nechte na večer. Během dne si vyčistíte hlavu a přijdete na možná řešení, která vám za to budou stát. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nevyzrazujte dnes svá tajemství, mohli byste toho brzy litovat. Některé věci je zkrátka lepší nechat si dnes pro sebe. I špatné začátky mohou ale plodit šťastné konce. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud se dnes budete snažit druhému pomoci, zřejmě to dopadne o něco hůře, než jste zamýšleli. Bude to tím, že vás k pomoci vedly zejména sobecké důvody. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nehrajte si na nic, co zkrátka nejste. Na koho vlastně děláte dojem, na své blízké? Nebo na lidi, které ani nemáte rádi? Soustřeďte se zejména na sebe a uvidíte, že obsah bude důležitější než forma! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přestaňte se druhých neustále ptát na jejich názor, absolutně přestáváte vnímat sami sebe. To nakonec způsobí mnohem více problémů než užitku. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pomozte blízkému, ať máte pro příště jistotu, že pomůže on vám. Dnes budete více než kdy dřív řešit také otázku peněz a jejich případný nedostatek. Není čas na přivýdělek? V galerii najdete váš tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Ukažte svému partnerovi, že ho skutečně milujete a jste mu oporou. Nezapomeňte, že váš jazyk lásky se může významně lišit, a tak může mít jeden z vás pocit, že ho ten druhý neobdivuje dostatečně. V galerii najdete, co vám pomůže.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Buďte vděční za maličkosti, které vám momentálně velmi usnadňují život. Nepřemýšlejte nad tím, že se může všechno změnit. Užívejte si to, co je tady a teď. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vaše chování může dnes způsobit mnoho konfliktů. Přestaňte se sobecky zaměřovat pouze na sebe a začněte vnímat, co vaše slova druhým mohou způsobit. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Uvidíte, že finanční hojnost, po které toužíte, vás překvapí ve chvíli, kdy jste si mysleli, že vás žádné štěstí v životě nečeká. Vnímejte lidi kolem sebe a to, co vám říkají. V jejich slovech se skrývá návod. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy