Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na neděli: Raci, pozor na velký rodinný konflikt, Panny si užijí

Horoskop na dnešní den neděli 14. listopadu: Raci, pozor na velký rodinný konflikt, Panny si užijí skvělý den
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připravily a co vás nemine právě v neděli 14. 11. 2021. Koho čeká velké prozření a kdo krutě narazí?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli byste měli hodně odpočívat, abyste nabrali energii na příští týden. V partnerském vztahu budeme mít sklon vyčítat staré křivdy, z toho by mohla být jen nepříjemná hádka. V galerii najdete váš tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si od té práce na chvíli oddych. Opravdu není nic, co by nepočkalo? Neustále vystavujete i sami sebe pod velký tlak a neodpočíváte. Mohli byste brzy vyhořet. V galerii najdete, čeho dalšího se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dnes je čas na skvělý výlet! Naplánujte si místo, které jste už chtěli dlouho vidět, a vezměte s sebou celou rodinu. Nakonec to bude hezky strávený čas. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte v klidu. Rozhodnutí, která jste v minulosti udělali, byla správná. Věřili jste, že to zvládnete. Tak proč o sobě najednou tak pochybujete? V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Lidé kolem vás očekávají vaše rozhodnutí, se kterým stále otálíte. Vypadá to, že dnes dostanete jednu z posledních možností, jak ovlivnit situaci. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

V rodině se objeví konflikt, který zkazí dlouhodobou pohodu. Dokonce ho vyvolá někdo, do koho byste to nikdy neřekli. Máte však velkou naději, že se ještě dnes vyřeší. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Udělejte dnes něco pro své zdraví. Měli byste si pečlivě organizovat svou práci, dbát na využití volného času, ale i aktivní sport. V partnerství budete řešit finanční problém. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Konečně zjistíte, jak si užívat života! Veškeré chmury, které jste do teď řešili, se rozplynou. Věřte v nejlepší možný konec a on se dostaví. Vždy záleží na tom, jak na věci pohlížíte. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Odpusťte staré křivdy a posuňte se dál. V minulosti už pro vás nic není. Zejména někteří z vás by se měli vyvarovat návratů k bývalým partnerům. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vezměte partnera na skvělý nedělní oběd do restaurace, uvidíte, jak krásné odpoledne to bude! Potřebujete narušit zaběhnutý stereotyp a trochu rozhýbat váš vztah. V galerii najdete tip na neděli.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Přemýšleli jste někdy o tom, jaký by byl život, kdybyste se přestali bát? Věřte, že si zasloužíte nejlepší věci, které se kolem vás nacházejí. Partner vám bude v těchto dnech velkou oporou. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kážete vodu, a pijete víno. Tentokrát byste si vážně měli zamést před svým prahem a přestat rozdávat nevyžádané rady, o které nikdo kolem vás nestojí. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Související články

Další články