Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na neděli: Raci, pozor na nevěru, Blíženci se vyznají ze svých citů

Horoskop na dnešní den neděli 2. 5. 2021: Raci, pozor na nevěru, Blíženci se vyznají ze svých citů
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

První květnovou neděli 2. 5. 2021 využijte k odpočinku a k urovnání všech vztahů. Některá znamení zvěrokruhu se poslední dobou totiž potýkají s velkou neupřímností. Pojďte se s námi podívat, co vás čeká a nemine!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud vás v neděli nezastihne déšť, vyrazte na skvělý výlet! Odpočinete si a hlava přijde na jiné myšlenky. S partnerem zase získáte nové zážitky a květen začne, jak má. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nezadané Ryby mají v neděli šanci potkat velkou lásku, zadaní si naopak užijí romantickou neděli. Věnujte se své rodině a dejte prostor novému. V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pozor na konflikty v rodině, mohly by vás přijít pořádně draho. A to sice ne finančně, ale platit za ně budete ztraceným klidem. Na dlouhou dobu. Pokud je zvládnete, udržíte si tvář. V galerii najdete nedělní tip.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Ačkoli je neděle, mohly by vás dohnat pracovní povinnosti. Možná jste jim přes týden nedali to, co jste dát měli, a je třeba něco důležitého dokončit. Pokud se na vše dobře vyspíte, zvládnete to. V galerii najdete tip na dnešek.


Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Pokud o někoho stojíte, hvězdy vám dnes přejí v tom, abyste se mu svěřili se svými city. Nebojte se odmítnutí a běžte do toho naplno. V galerii najdete, čeho se v neděli naopak vyvarovat.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, dejte si dnes pozor na nevěru. Pokoušet vás budou hlavně minulé vztahy, možná stále něco cítíte. Uvědomte si však, co máte teď a o co byste mohli přijít. V galerii najdete, čeho dalšího se dnes vyvarovat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Udělejte si poklidnou neděli, kdy se budete věnovat hlavně sami sobě. Pokud máte těžkou hlavu z toho, co vše vás v dalším týdnu čeká, klidně si naplánujte pracovní povinnosti. Hlavně tak, abyste byli v klidu. Tip na dnešek najdete v galerii.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny, pozor na alkohol! Ráno by vás pořádně bolela hlava. Raději vyrazte někam na hezkou procházku nebo si pusťte super film. Ráno si za to poděkujete. V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy, v neděli si dejte pozor na to, abyste se zbytečně nepřetěžovali a nevěnovali celý volný den práci. Vaše tělo by vám za chvíli dalo najevo, že mu v takovém zápřahu není dobře. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud řešíte milostné trable, dnes by se vám mohlo naskytnout možné východisko. A k vašemu překvapení nebude nutné vztah hned ukončovat. Mějte oči otevřené! V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, v neděli si dejte pozor na to, abyste byli ke svému partnerovi upřímní, rychle by vás při lži nachytal. Nezadaným Střelcům neděle přeje k potkání nové lásky. Dívejte se kolem sebe! Tip na dnešek máte v galerii.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Hvězdy vás varují před neupřímností, kterou poslední dobou opravdu překypujete. V partnerském vztahu však najdete dnes vytoužený klid a harmonii. Nepokazte si to. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy