Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na neděli: Lvy čeká napětí, Štíři budou bruslit na tenkém ledě

Horoskop na dnešní den neděli 31. října: Lvy čeká stres a napětí, Štíři budou bruslit na tenkém ledě
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Je tu pravidelný denní horoskop! Co si pro vás dnes hvězdy připravily a co vás může pořádně překvapit? Přečtěte si, jaká bude neděle 31. 10. 2021 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli budete mít skutečně dobrý pocit, kolik práce jste den předtím zvládli. Věc, na které pracujete, konečně začíná získávat reálné obrysy. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

S partnerem budete celý den na nože. Ani jeden neumíte ustoupit a zbytečně si tak kazíte volné dny. Možná si uvědomíte, že můžete mít názor, ale nemusíte ho vždy tak agresivně projevovat. V galerii najdete tip na neděli.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Velký podzimní úklid vás dnes nemine! Zřejmě jste si doma nahromadili mnoho nepořádku a teď vám nezbývá nic jiného, než se do toho pustit. Pokud zapojíte celou rodinu, půjde vám to hezky od ruky. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nemůžete očekávat, že budete vždy plni energie a optimismu. Každý má špatné dny a není třeba se jim bránit. Brzy odezní a bude zase lépe. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Diskutujete s partnerem o rozhodnutích, která činíte ve vaší domácnosti. Poslední dobou si připadá odstrčený a nerespektovaný. Změňte to! V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud máte v plánu nákupy, dnes je ten správný čas! Dokonce seženete dobrého parťáka, který vám bude nápomocný. Zkuste to s tím utrácením nepřehnat. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pozor na vážná rozhodnutí, dnes s sebou přinesou stres a napětí. Pokud řešíte bydlení, využijte rad ostatních. Dnes opravdu nevíte vše nejlépe. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

U vás to vypadá na jeden dobrý skutek za druhým. Dnes pomůžete někomu, komu můžete vaším přičiněním dokonce změnit celý život. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nepřebírejte zodpovědnost za ostatní, nechte je, ať udělají chybu a poučí se. S vaší povahou se to může zdát těžké, ale nepomůžete druhému tím, že ho opakovaně zachraňujete. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Partnerské vztahy pro vás dnes budou skutečně tenký led. Nejenže nebudete dobří v komunikaci, ale zároveň budete přemýšlet, zda u sousedů není tráva náhodou zelenější. V galerii najdete, co vám pomůže.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vzdělávejte se v oblasti, které se chcete věnovat. Ačkoli zkušenosti přicházejí i prací, tentokrát tomu budete muset obětovat ještě o trochu víc. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud cítíte, že v určité věci potřebujete pomoc, neváhejte si o ni říci. Nemusíte být neustále za hrdiny. I vy máte nárok být slabí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Související články

Další články