Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na neděli: Lvy čeká emoční výbuch, Panny uspějí v důležité věci

Horoskop na dnešní den neděli 21. listopadu: Lvy čeká emoční výbuch
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si hvězdy připravily pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na poslední den v týdnu! Koho přemohou podzimní chmury a kdo konečně vyřeší partnerské neshody? Horoskop na neděli 21. 11. 2021 je tu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli si dejte pozor na hádku s partnerem, která by mohla skončit slzami jednoho z vás. Pravděpodobně jste se na něčem špatně domluvili a teď za to platíte oba. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V rodině se bude řešit vážná věc, která už vám dlouho nedala spát. Nezapomeňte, že i na vašem názoru záleží. Nebojte se ho projevit. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vaše finanční situace se nezlepší bez vašeho přičinění. Zrevidujte si svoje náklady a přemýšlejte, kde můžete ušetřit. Dnes určitě něco vymyslíte. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnes půjdete daleko za svoje hranice a fyzické možnosti. Ať už je to cokoliv, dejte si pozor, zda vše děláte ve jménu svého dobra či nikoliv. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Přeje vám štěstí, využijte toho. Nechte minulost za sebou a zkuste se pohnout dále. Někteří se dnes musí vyvarovat arogance, ta by vám opravdu nepomohla. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vyrazte na výlet, nezůstávejte celý den doma. Budete překvapeni, jak blahodárný vliv bude mít čerstvý vzduch na vaši psychiku a rodinnou pohodu. V galerii najdete tip na neděli.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Emoční výbuch na sebe nenechá dlouho čekat. Sami sebe držíte pod tlakem a zároveň nezvládáte běžné povinnosti. Chce to najít trochu balanc. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nic není ztraceno! Pečlivě si rozmyslete, jaké kroky teď chcete učinit a ty následujte. Vše dopadne daleko lépe, než si teď vůbec myslíte. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Upsali jste se k něčemu, co vám teď bude dělat opravdu problém dodržet. Ať už je to finanční závazek, nebo partnerský, uvažte, co je ve vašich silách. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes to bude jako na houpačce. Chvíli budete mít skvělou náladu a pak upadnete do chmur. Může za to podzimní počasí, které není vaším oblíbeným šálkem kávy. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Práce vám dnes půjde od ruky, zase najdete svůj směr. I když jste si mysleli, že to poslední dobou za nic nestojí, hvězdy vám dnes ukážou opak. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud jste se v posledních týdnech odvážili změnit svůj život, dnes budete trochu na vážkách, zda to byl opravdu dobrý nápad. Změna však není zpočátku nikdy příjemná. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Související články

Další články