Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Denní horoskop na neděli: Kozorozi budou plní energie, Střelci zjistí pravdu o svém vztahu

Horoskop na dnešní den neděli 9. května: Kozorozi budou plní energie
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

V neděli 9. 5. 2021 nás čeká úžasná energie! Budeme energetičtí, budeme mít potřebu dokončit vše rozdělané i urovnat milostné vztahy. Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a co je nemine!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nedejte prostor negativním emocím, které se vás v poslední době čím dál více zmocňují. Pokud máte pocit, že nic nejde podle plánu, soustřeďte se na to, co se vám v životě daří. Určitě najdete, za co se můžete pochválit. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Rybám dnes hrozí neshody kvůli dlouhodobě špatné komunikaci. Pokud jste měli do teď pocit, že vám vztah může fungovat zkrátka tak nějak sám, už nejspíš víte, jak moc jste se mýlili. Zapracujte na něm! V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Opravdu si myslíte, že stačí jen přihlížet a věci se budou dít samy? Kolikrát máte pocit, že nemáte věci pod kontrolou, tak je necháváte jen tak být. Zkuste být více iniciativní. Budete překvapení, jaké změny se projeví. V galerii najdete, čeho se dnes raději vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud máte jakékoliv plány, nebojte se a běžte do nich! Hvězdy vám opravdu přejí, máte velkou naději, abyste zvládli vše, o co jste usilovali. Dnes je ideální chvíle na to, abyste naplánovali své další kroky. V galerii najdete nedělní tip.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Skoro to vypadá, že máte toulavé boty a že už byste zase někam letěli! Doba k takovým myšlenkám sice není úplně vstřícná, ale zkuste naplánovat, kam povedou vaše kroky, až budete mít možnost. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Urovnejte staré neshody a začněte týden s čistým štítem. Potřebujete volnou mysl pro to, abyste zvládli vše, co vás čeká. Pořádně zaberte, vytrvejte a výsledky se dostaví. Bude to stát za to! V galerii najdete, co vás tuto neděli může nemile překvapit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste se navnadit na přicházející jaro a těšte se na vše, co vás čeká. Bude toho opravdu hodně a překvapí vás mnoho změn. Skoro to vypadá, že se vám bude otřásat svět v základech a přijde nové. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Čeká vás nádherné období, které začíná právě dnes! Nastane velký zlom, který vám ukáže, že zvládnete mnohem víc, než si vůbec myslíte. Věřte sami sobě, tomu, že máte nejlepší možný úsudek, a do toho! V galerii najdete, co vás dnes potěší!

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se neznámého, může vám přinést mnoho dobrého. Nezadané Váhy se mohou těšit na nové příležitosti a nové objevy, které budou rozhodně stát za to! A mohlo by to vydržet. Lásky je ve vzduchu až až! V galerii najdete dnešní tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Možná vás v posledních dnech zastihnul extrémní pracovní nápor, díky kterému máte pocit, že už vám dochází dech. Pořádně si o víkendu odpočiňte a naberte síly. Hvězdy vědí, že to zvládáte dobře! V galerii najdete, co vás dnes čeká a nemine.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci, vy se máte! Vytvořili jste si partnerský vztah, který vám může každý závidět. Pokračujte v tom, co děláte, a čeká vás neuvěřitelné štěstí. Až se sami budete občas divit, kolik vám toho vesmír dopřává. Ale zaslouženě! Dnešní tip najdete v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Energie se vám v neděli vrátí jako bumerang, budete doslova neřízená střela! Užívejte si všeho, co teď máte, stojí to za to. Dokonce to vypadá, že už jste se ze spárů závisti ostatních dostali a bude jen lépe. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy