Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na neděli: Býky čeká významný úspěch, Kozorohové zatouží po vědomostech

Horoskop na dnešní den neděli 11. července: Býky čeká významný úspěch, Kozorozi zatouží po vědomostech
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Den po novoluní se nám u některých znamení zvěrokruhu násobí šance na lásku! Pocítit byste mohli také úbytek energie a potřebu odpočívat. Daleko více ale pomůže aktivnější pohyb. Pojďte se podívat, co si pro dnešek hvězdy přichystaly.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Neděli využijte k odpočinku, příští týden se vám bude energie hodit. Pozor si dejte v partnerských vztazích, lehce by mohla vzniknout hádka. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud potřebujete narychlo splnit pracovní povinnosti i o víkendu, partnerovi se to určitě příliš líbit nebude. Buďte připraveni mu to v klidu vysvětlit. V galerii najdete nedělní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vyhněte se dnes uzavírání všech půjček, brzy byste toho hořce litovali. Pokud vám chybějí peníze, podívejte se po možném přivýdělku, uděláte lépe. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Čeká vás velký posun v kariéře a financích, který dnes započne. Vesmír vám dává znamení, které uvidíte, pokud budete mít oči otevřené. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes se můžete setkat s někým, kdo bude pro váš rozvoj opravdu výjimečný. Nebude vám chybět dobrá nálada a smysl pro humor. Dnes opravdu zaujmete! V galerii najdete, co vás potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Ačkoli vás dnes mohou potkat neúspěchy, zvládnete je s vaším osobním šarmem překvapivě dobře. Nebojte se dnes vyrazit na koncert či do divadla. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Myslete dnes na své zdraví! Sport vám pomůže cítit se o něco lépe, než tomu bylo v minulých dnech. Štěstí vás potká hlavně v lásce! V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dopřejte si dnes pobyt v přírodě a čerpejte energii z rostlin. Příroda vám může dát mnohem více, než si dokážete představit. Byla by škoda toho nevyužít. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Máte pocit, že jste pořád unavení a nemůžete se dospat. Problém však může být v tom, že jste aktivní opravdu málo a nemáte tolik pohybu, kolik jste mívali. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Užívejte si ve všech oblastech vašeho života! Hvězdy vám opravdu přejí, a to zejména v lásce. Nezadaní Štíři mají velkou šanci potkat lásku svého života. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neděli věnujte spíše odpočinku, vypadá to, že jste měli náročnou sobotu. Nezapomínejte trávit skutečně kvalitní čas se svým partnerem. Ležení u televize se nepočítá. Nedělní tip najdete v galerii.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Už dlouho přemýšlíte nad tím, že se potřebujete více vzdělávat. Využijte k tomu knihy, podcasty nebo výlety za kulturou. Uvidíte, jak vás to nabije energií. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy