Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na neděli: Býci požádají o pomoc, Štíři se obrátí k větším silám

Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co mají hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připraveno na neděli 3. října 2021. Co čeká právě vás a s čím se dnes budete potýkat?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli dbejte na odpočinek a vyhněte se alkoholu. V partnerském vztahu se vše začne obracet k lepšímu a opět uvidíte světlo na konci tunelu. V galerii najdete váš dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dnes vás budou rozčilovat byrokracie! Dejte si chvíli oddych a neřešte dnes nic, co počká do zítra. Udělejte si volnou neděli a odpočiňte si. V galerii najdete, čeho se vyvarovat. 


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud budete mít pocit, že je toho na vás moc, zkuste na chvíli vypnout hlavu a vyrazit do přírody. Právě z té budete čerpat nejvíc energie. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud požádáte svou rodinu o pomoc, snadno zjistíte, na koho se můžete obrátit a na koho ne. Možná se budete divit, co se o některých ukáže. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Neutrácejte unáhleně! Peníze by vám brzy chyběly. Zkuste si vizualizovat, kam až chcete, aby pokračovala vaše cesta. Nic není nemožné, stačí věřit. V galerii najdete, co vás potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Užijte si dnes pořádný výlet! Romantika dnes bude to, co vás bude opravdu lákat. Nezapomínejte se věnovat svému partnerovi a připomenut mu, co pro vás znamená. V galerii najdete tip na neděli.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebojte se ničeho, vše se vyřeší. Pocítíte vnitřní klid a pochopení ze strany druhých. V rodině zavládne harmonie, dejte si však pozor na konflikt s přáteli. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pozor na dolní končetiny! Snadno byste si mohli ublížit. Pokud máte dnes v plánu túru po horách, vezměte si pevnou obuv. To stejné kamkoliv jinam. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Někdo vám dnes podrazí nohy. Nemusí to být nic závažného, vám to však subjektivně přijde jako konec světa. Pokud u sebe držíte cokoliv násilím, vždy to bolí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat. 


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nebojte se obrátit k vyšším silám a v meditaci si vyříkat, co je pro vás momentálně důležité. Přátelé vás poskytnou radu i pomoc, pokud dáte najevo, že ji potřebujete. V galerii najdete, co vás potěší.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nebojte se, vše se jako zázrakem vyřeší. Věci, ve které už jste ani nedoufaly, jsou tu pro vás. Mějte se na pozoru, co se týče rodinných vztahů. Nebudou mít pochopení pro vaše kroky. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes budete optimisti! Jakákoliv překážka vám bude připadat jednoduše. Udělejte si dnes domácí pohodu a uvařte skvělý oběd. Rodina to ocení! V galerii najdete tip na dnešní den.

Související články

Další články