Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Denní horoskop na neděli: Býci pocítí důsledky svého rozhodnutí, Raci vyřeší zásadní situaci

žena, brýle, úsměv
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Ke konci týdne se ještě budou dít věci! Podívejte se, co mají hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na neděli 10. dubna 2022 a na co si dnes musíte dát rozhodně pozor. Energie přejí dořešení dlouhodobých a táhlých konfliktů, stejně tak novým známostem. Co pro sebe dnes uděláte právě vy?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Už od rána to s vámi nebude žádná sláva. Nálada, se kterou se vzbudíte, by mohla spolehlivě otrávit všechny kolem vás. Zkuste jít příště dříve spát. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Chybami se člověk učí, jinak to nebude ani u vás. Nebičujte se za to, co se vám nepovedlo, a soustřeďte se na pozitivní věci ve vašem životě. Bude se vám tak žít mnohem snadněji. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Neřešte dnes nic, co není urgentní. Dovolte sami sobě zkrátka jen tak být a vnímat energie kolem vás. Někdy je lepší se na chvíli zastavit než se stále za něčím hnát. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Rozhodnutí, které jste v minulých měsících udělali, vás dovedlo přesně tam, kde jste teď. Zda je to dobrá cesta, či nikoliv, byste mohli dnes zjistit poměrně spolehlivě. V galerii najdete váš dnešní tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Když budete věnovat více pozornosti své rodině, zjistíte, že to může být oblast, která vás dělá skutečně šťastnými. Soustředit se stále jen na kariéru vám bere životní energii. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Žádná situace není neřešitelná. Vězte, že brzy uvidíte možnosti, které vás dříve ani nenapadly. Ještě máte čas vše odčinit a začít od znova. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Otevřete se dalším lidem, nedělejte ze sebe nedostupné. Snažíte se ochránit svá srdce před ranami, které jste v minulých týdnech utržili, někdy je však lepší nechat život se dít. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Buďte dnes přísní a stůjte si za svým. Jedině tak dosáhnete dobrých výsledků jak pro vás, tak pro vaše okolí. Je také vhodný čas začít s rekonstrukcí domácnosti. V galerii najdete, co vás potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Udělejte si čas na svou rodinu a vyrazte na krásný výlet. Možná zjistíte, že společně strávené chvíle už vám zoufale chyběly. Nebojte se dnes také pohostit větší návštěvu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte velkou příležitost, jak si vybudovat své podnikání, případně najít si k zaměstnání přivýdělek. Právě dnes se potkáte se zajímavým člověkem, který pro vás bude důležitý kontakt. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Rozvrhněte si s partnerem vaše síly a možnosti, ať neleží vše pouze na vás. Delegování bude vaším symbolem partnerské důvěry a také vám zásadním způsobem uleví. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Není nic, co byste dnes nezvládli. Máte velkou příležitost, jak dokázat nemožné. Zkuste si své povinnosti lépe rozvrhnout, ať nezanedbáváte nic z toho, co je pro vás teď podstatné. V galerii najdete váš tip.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy