Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na neděli: Blíženci si konečně odpočinou, Pannám hrozí hádka

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Dnešní datum je dalším z magických v tomto roce. Opakující se jedničky a dvojky značí, že jde o nový počátek velké životní kapitoly, která přinese smíření, hojnost i velká rozhodnutí. Podívejte se, co čeká v neděli 11. 12. 2022 právě vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Během neděle zkuste už zapracovat na vánoční výzdobě, ať toho příští týden nemáte až nad hlavu. Pomůže vám partner, který vám do toho sice obvykle hází vidle, tentokrát ale i on touží po klidných svátcích. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dovolte druhým, aby vám pomohli, ačkoli se vždy tváříte, že zvládnete vše nejlépe. Vánoční atmosféra ve vás probudí tak trochu romantika a doma se vše urovná. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Sblížíte se s někým z vaší rodiny, což vám před Vánoci udělá opravdu radost. Nakonec si budete říkat, proč jste se vlastně celou dobu tak stranili, když je vám teď tak dobře. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nechte se unášet na vlně vánoční pohody, která teď u vás doma zavládla. Zapalte si třetí svíčku na adventním věnci a nikam se nežeňte. Nakonec zjistíte, že vám vážně nic neutíká. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ukáže se, že jste se potřebovali jen dobře vyspat, a znovu fungujete na sto procent. Nebojte se požádat partnera o pomoc, zejména s vánoční výzdobou, ať vám zase nejde hlava kolem. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Udělejte vstřícný krok a usmiřte se s těmi, kteří vám do života vnesli dusno. Předvánoční čas vybízí k tomu, abyste zažehnali spory, které už vás dlouho tížily a stejně neměly žádné řešení. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud dnes vyrazíte na večerní procházku, mohli byste potkat někoho z bývalých kolegů. A dokonce by mohla přijít pracovní nabídka, abyste se vrátili na své staré místo. Je to ale dobrá cesta? V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Partner by dnes mohl mít připomínky k tomu, jak se v domácnosti chováte. Ať už to bude úklid nebo rozdělení financí, mohlo by vás to opravdu ranit. Zkuste druhého pochopit - tak to vyřešíte lépe. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Máte pocit, že jste teď na vše sami a nemáte tak čas na koníčky, zábavu ani své blízké. Pokud ale nezačnete celou situaci řešit komplexně, vždy to bude jen chvilkové zlepšení. V galerii najdete, co vám pomůže.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Musíte přijmout věci tak, jak jsou, a rozhodnout se, čemu ve svém životě dáte prostor. Někdy se ani nevyplatí bojovat s křivdou, kterou vám způsobili druzí, pokud víte, že výsledek vám nic nepřinese. Karma to teď vyřeší za vás. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dbejte na svou stravu, ať si během Vánoc nepřivodíte zažívací potíže. Mlsat se dá i zdravě. Vhodné je také uvažovat nad zařazením pravidelné sportovní aktivity. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nevyčítejte partnerovi, že má více odvahy pro své sny než vy. Budiž vám to inspirací, že už vám nic nebrání, abyste vyrazili vstříc tomu, po čem volá vaše srdce. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy