Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na neděli: Blíženci mohou navázat vážný vztah, i Štírům hvězdy přejí v lásce

Horoskop na dnešní den neděli 7. listopadu: Blíženci mohou navázat vážný vztah
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Dnes je zkrátka ve vzduchu láska, porozumění a soulad. Pro ty, kteří jsou dlouhodobě nezadaní, se jedná o šťastný den! Podívejte se, co dalšího pro vás hvězdy na neděli 7. listopadu 2021 mají.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli se nechte unést svými pocity, dobře vám napovědí, jakým směrem se vydat. Nezapomeňte na návštěvu rodiny, která vás už dlouho neviděla! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

S rodinou se dnes můžete lehce dostat do sporu. Přestaňte být tak urputní ve svých názorech a dejte i ostatním prostor zářit. Pokud budete strhávat pozornost jen na sebe, ostatním se to líbit nebude. V galerii najdete váš dnešní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pohodový den u televize? To je přesně to, co potřebujete! Dopřejte si ten luxus, že budete dělat jen to, co je vám opravdu příjemné. Každý někdy potřebuje malý restart. V galerii najdete, co váš potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nesnažte se dnes věci tlačit silou. Naopak, uvolněte se, třikrát nádech, výdech. Nechte vše kolem sebe plynout, nakonec se to poskládá přesně tak, jak momentálně potřebujete. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes by se konečně mohl ukázat někdo, kdo bude mít zájem o vážný vztah! V posledních měsících jste měli štěstí jen na ty, kteří si chtějí rychle užít a nic z toho není. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

S vaší náladou to bude jedna velká šílenost. Chvíli budete šťastní a pak partnera sjedete za maličkost, která vás běžně nechává chladnými. Může za to novoluní, které dosáhlo své intenzity ve čtvrtek a stále doznívá. V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud potřebujete spát, spěte. Klidně celý den. Vaše tělo neošálíte. Co nedoženete o víkendu, vám bude příští týden opravdu chybět. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnešek je pro vás vhodný den na sportovní aktivity! Pokud zoufale sháníte radu na konkrétní věc, nebojte se dnes obrátit na své blízké. Překvapí vás, jak jsou v této problematice zběhlí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes budete počítat s návštěvou, která nakonec nedorazí. Nezlobte se na lidi kolem sebe, nikam to nevede. Navrhněte v klidu další termín a uvidíte, jak vám nakonec volno přijde vhod. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štírům dnes bude přáno v lásce. Nebojte se oslovit člověka, na kterého už dlouho myslíte. Nakonec zjistíte, že jste to mohli udělat už dávno. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes vás rozesmutní každá maličkost. Pokud využijete volného dne a na chvíli odložíte práci, nakonec najdete program, který si užijete celá rodina. V galerii najdete tip na neděli.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Naštvat vás dnes bude zrovna těžké. Myslete na to, než vynadáte partnerovi za věc, za kterou ani nemůže. Pokud vyrazíte na nákupy, pozor, aby vás nezradila sleva na cenovce. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Související články

Další články