Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na neděli: Blíženci dostanou lekci, Raci si musí dát pozor na své myšlenky

Horoskop na dnešní den neděli 10. října: Blíženci dostanou lekci
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, kohon čeká neděle jako malovaná, a kdo to tentokrát bude mít skutečně těžké. Už víte, co si hvězdy přichystaly na 10. 10. právě pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli si dejte pozor na své zdraví! Nepouštějte se do žádných odvážných akcí, při kterých by vám hrozila újma. Dnes byste rozhodně štěstí neměli. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Buďte šílení! Dělejte věci, na které normálně nemáte odvahu. Máte jedinečnou příležitost, jak dosáhnout všeho, co si jen přejete. Stačí v sobě najít ten plamínek energie. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zkuste se podívat na vaše starosti z jiného úhlu, možná najdete i netradiční řešení. V neděli nezapomínejte také navštívit své přátelé a rodinu. Nestraňte se lidí. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Mějte radost z maličkostí, nebuďte zbytečně zlí na ty, které máte rádi. Buďte vděční za každou věc, kterou vás Vesmír vede k úspěchu. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dostanete lekci. Měli byste se zamyslet nad tím, co vám do života přináší zlost, závist a pomluvy. Jak se chováte k ostatním, tak se budou chovat oni k vám. V galerii najdete, co si pro vás dnes hvězdy připravily.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pozor na své myšlenky. To, co si do své hlavy pouštíte, to také do svého života přitahujete. Zhmotňuje se vám všechno, co si vizualizujete ve všech představách. Tip na neděli najdete v galerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Komunikujte s partnerem a vše řešte narovinu. Upřímně si stůjte za názory, které máte, ale zároveň dejte prostor i tomu, co si myslí druzí. Buďte připraveni na kompromis. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Buďte přesvědčeni, že jste dostatečně silní na změnu. Pokud se rozhodnete, můžete dokázat zázraky. Důležité je se nebát a vědět, kdo jste. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Netolerujte hrubé chování vašeho partnera, sami víte, že to nemáte zapotřebí. Buďte si vědomi vaši důstojnosti a vyžadujte, aby vám ostatní prokazovali respekt. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Spojujte lidi kolem sebe, nebuďte ten, který rozvrací rodinné vztahy. Naopak byste si dnes měli udělat čas na návštěvu vašich rodinných příslušníků. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vydejte se dnes na výlet a neseďte doma. Čerstvý vzduch vám udělá dobře. Myšlenky, které nemají ve shonu šanci k vám přijít, potřebují právě váš klid. V galerii najdete váš tip na neděli.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte si dnes pozor na finance. Vaše nynější kroky určí, jak se vám bude dařit do budoucna. Zpříjemněte si neděli a dovolte si dělat to, na co budete mít skutečně náladu! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Související články

Další články