Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na neděli: Berany čeká jedinečná šance, Váhy začnou toužit po rodině

advent, Vánoce, strom
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

První adventní neděle je tu! Podívejte se, co hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připravily na neděli 28. 11. 2021. Dnes bude skutečně skvělý den, nechte se vesmírem vést.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli si udělejte čas na svou rodinu a věnujte jim trochu svého času. Neustále jen pracujete a nezbývá vám čas na drobné radosti. Dnes byste to měli změnit! V galerii najdete váš tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Budete se divit, jak se nakonec dnešní den vyvine. Pokud dlouho hledáte kompromis v partnerských vztazích, může vás překvapit, k čemu dnes společně dojdete. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte jedinečnou šanci to vážně dokázat! Věřte si a vše půjde jako po másle. To, jak to máte teď nastavené, je opravdu skvělé a jste na nejlepší cestě. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nic není tak horké, jak na první pohled vypadá! Zkuste se uklidnit a správně si přát. Vesmír vám dopřeje, jen musíte uvěřit. V partnerských vztazích si dejte pozor na konflikt. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Buďte dnes rozvážní a dříve přemýšlejte, než budete mluvit. Můžete dnes jen získat. V partnerství zažijete krásný den, který vás utvrdí, že jste si vybrali dobře. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Krásný den s rodinou vám přinese mnoho pozitivní energie! Buďte zkrátka šťastní, po čem jiném toužit více? Skvělým nápadem může být procházka v přírodě. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebojte se, vše nakonec dopadne dobře. Ačkoli to teď nevypadá dvakrát dobře, nakonec se vše ukáže jako nejlepší možná cesta. Hvězdy vám dnes opravdu přejí. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes budete řešit dlouhodobý problém v rodině, který opakovaně vytváří dusno. Hádat se už vás nadále nebude bavit, naopak budete toužit po klidu. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Bezdětní začnou toužit po rodině. Chybí vám zázemí a jistoty. Zkuste takové téma probrat s partnerem, dnes tomu bude opravdu otevřený. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes je ideální čas na nákup vánočních dárků! Nenechávejte vše na poslední chvíli a užijte si první adventní neděli s domácím svařákem. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nepodceňujte stravu! Ačkoli se o svou imunitu vzorně staráte, zařaďte do stravy i vitamíny, zejména ovoce. Kratší procházka vám jen prospěje. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Je čas na vaše koníčky! Dělejte to, co máte rádi a při čem cítíte opravdu štěstí. V partnerském vztahu dojdete ke kompromisu, který uleví celkové domácí atmosféře. V galerii najdete váš dnešní tip.

Související články

Další články