Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na neděli: Berani změní své myšlení, Štíři naberou nové tempo

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Podívejte se, co pro vás hvězdy připravily na neděli 27. 11. 2022! Kdo se dočká velké změny a u koho naopak bude třeba zpomalit?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Velké sny tvoří velké zážitky! Vždycky miřte na Měsíc. Jak se říká, i když ho minete, skončíte mezi hvězdami. A to už se vyplatí, nemyslíte? Svět čeká jen na vás… V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Neváhejte zabojovat o to, co vám do života přinese klid a nové zážitky. Už brzy zjistíte, že jste s partnerem naladěni na stejnou notu a můžete si naplánovat dobrodružství, o kterém jste vždy snili. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud budete neustále myslet na to, co by se mohlo pokazit, dost pravděpodobně se něco skutečně pokazí. Udržte si pozitivní mysl a doufejte v nejlepší možný výsledek, vyplatí se vám to. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Netlačte na pilu. Dnes potkáte báječného přítele, který bude ochotný pro vás udělat cokoli, co budete potřebovat. Klidně si udělejte klidné odpoledne a vyrazte někam do galerie nebo muzea. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes budete toužit po chvílích samoty. Vyrazte ven a projděte se lesem, kupte si dobrou kávu nebo cokoli, co vám udělá radost. Pravda vyjde najevo ve správný čas, nemusíte se teď nijak snažit. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud jste si kolem sebe vytvořili bublinu, do které nechcete nikoho pustit, právě dnes by se mohlo kolem vás vše zhroutit. Bude to ale ku prospěchu věci. Máte nakonec opravdu na co se těšit. V galerii najdete, co dalšího vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dovolte druhým, aby vám pomohli. Pokud si budete pořád hrát na hrdiny a nebudete dávat prostor názorům druhých, brzy byste mohli být v pořádné šlamastyce. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes zjistíte, že když nedáváte na svou intuici, podle toho to pak také vypadá. Zahajte novou etapu svého života, ve které se nebudete bát selhání. Zatím ho jen k sobě přivoláváte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud jde o vaše zdraví, dnes zjistíte, že se musíte trochu lépe věnovat sami sobě. Udělejte si večer čas na horkou vanu, dejte si skleničku něčeho dobrého. Bude vám dobře. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Brzy dostane váš život úplně nové tempo, které vám dodá motivaci, abyste opět zabojovali. Nevzdávejte to, čeká vás mnoho dobrého. Klidu si ale moc neužijete. V galerii najdete, co vás potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Následující týdny vás čekají náročné chvíle, investujte proto v neděli do sebe a vydejte se na místo, po kterém už jste dlouho toužili. Nejlepší volbou bude výlet v přírodě. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Ženy ve znamení Kozorohu by dnes mohly řešit problémy se svou pletí. Přestaňte experimentovat a používejte jen ověřené produkty, které máte vyzkoušené. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy