Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na neděli: Berani vyvolají konflikt, Střelce čeká neuvěřitelné uvědomění

S kým skončíte v posteli?
Zdroj: pinterest
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

S koncem týdne hvězdy jednotlivá znamení zvěrokruhu rozhodně nešetří! Podívejte se, co si na neděli 17. 10. 2021 připravily právě pro vás. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

V neděli budete zoufale toužit po odpočinku, žádný vás ale nečeká. Vydržte ještě chvíli neustat ve svém snažení a maximálním nasazení. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce si sundejte růžové brýle! Někdo vás pěkně vodí za nos. Sladká slova jsou pro vás jako droga, toužíte po nich každou minutu. Nejsou však upřímná. V galerii najdete dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

V rodině si budete urputně stát za svým, vyvolá to však vážný konflikt. Zkuste občas myslet na to, že vše nemusí být podle vás. Shoda všech lidí na světě je nemožná. V galerii najdete, co vás potěší.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte upřímní sami k sobě! Pokud na něco nemáte, je na čase si to přiznat. Vaše cesta může být úplně jiná než si teď myslíte. A bude stát za to! V galerii najdete, co vás dnes může rozčílit.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Udělejte si dnes domácí pohodu! Zapalte svíčku, otevřete dobrou knihu a ponořte se do svých myšlenek. Můžete najít odpověď na dlouho pokládanou otázku. V galerii najdete, co vás potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Smějte se! Jste až příliš vážní a zapomínáte, jak krásný může život být. Buďte vděční a užívejte si každou minutu. Stojí to za to. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebojte se být odvážní. Hvězdy vám dnes opravdu přejí, abyste dosáhli svého vysněného cíle. V rodině zavládne pohoda a konečně se nikdo nebude hádat. V galerii najdete nedělní tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

V lásce se nebojte riskovat. Vyslovte se ze svých citů před svým objektem zájmu, ačkoli můžete mít pocit, že se to momentálně nehodí. Mýlíte se! V galerii najdete, co vás dnes překvapí.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Budete se cítit trochu odstrčeni. Rodina vaše chování už nehodlá nadále tolerovat, a tak si věci zařídí raději bez vás. Budete překvapeni, jak vás to zasáhne. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Potřebujete chvíli volna, naplánujte si dovolenou. Podzim přímo svádí k výletu do hor. Čerpejte energii z přírody, dá vám nový impuls. V galerii najdete, co vás dnes překvapí.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Budete pyšní na to, co jste za poslední roky dokázali. Uvědomíte si, kolik štěstí vám hvězdy do života přinášejí. Rovněž si konečně přiznáte, že to není náhoda a vědomě o to usilujete. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes se vyhněte jakýmkoli nákupům. Nebudete mít zkrátka dobrý úsudek a lehce byste koupili věc, které budete následně hořce litovat. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články