Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Denní horoskop na neděli 29. 1. 2023: Býky čeká příval emocí, Raci se budou litovat

Ubulánky nemá nikdo rád.
Zdroj: profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na neděli 29. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Poslední dobou jste nějací podráždění, máte pocit, že vám nikdo nerozumí. Snažte se nebýt tak vztahovační, protože většina věcí není vůbec myšlena osobně. Prospěje vám relax, třeba v podobě procházky.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si pozor na ostrou kritiku, hrozí silné emoce a také se může objevit nedůvěřivost. Dařit by se vám naopak mělo při kreativní tvorbě, budete doslova sršet nápady, tak toho využijte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čekejte náladu jako na houpačce. Měli byste si dávat pozor na vaše chování, snažte se zachovat chladnou hlavu. Neměli byste nikým manipulovat, ale zároveň se ani vy nenechte nikým ovládat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Připravte se na emotivní den. Ve vašem okolí vládne napjatá atmosféra, měli byste se proto vyhýbat konfliktním situacím. Nebuďte tak vztahovační, než rázně odpovíte, zhluboka se nadechněte.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Horoskop prozrazuje, že nemáte mít obavy projevit váš názor a postavit se na stranu toho, kdo je vám svými postoji podstatně bližší. Pokud byste si jen hleděli svého, nikam se neposunete.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Přestaňte se tento den litovat, že vám nikdo nerozumí, je to jen váš subjektivní pocit. Neztrácejte optimismus a snažte se víc komunikovat především s lidmi, kterým na vás záleží. Prospěje to vztahům.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Tento den bude plný emocí. Pozor si dejte na dominantní chování a vznětlivost. Pokud budete odvážní a rozhodní, dařit se vám bude na obchodních jednáních i při náročných debatách s vašimi blízkými.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud narazíte na nějaký problém, zkuste ho analyzovat a najít řešení, které bude vyhovovat všem zúčastněným. Kompromis bude jediným rozumným řešením. Pozor na finance, hrozí ztráta.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás nabádá, ať nemáte obavy realizovat vaše nápady. Vyhněte se konfliktům, především v širší rodině si jinak zkomplikujete život. Všímejte si svých povinností a snažte se je splnit co nejdříve.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud máte pocit, že vám jistý člověk dělá naschvály, co nejdříve si to s ním vyříkejte. Někdy je lepší hlasitě se ozvat a dát druhému jednoznačně najevo, že se nenecháte tak snadno napálit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Máte strašnou chuť konečně vyrazit mezi lidi. Měli byste ale nejdříve myslet na povinnosti. Teprve až budete mít vše hotovo, můžete myslet i na zábavu. Na oplátku si můžete koupit něco luxusního.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, abyste měli na mysli, že naděje umírá poslední. Nevzdávejte se, když se vám něco nepovede napoprvé. Musíte si více věřit a být odhodlaní dotáhnout věci do konce.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy